img

18 asmenų suimti už vaikų prisiminimų klastojimą ir prekybą vaikais

Paskelbta: 

18 asmenų suimti už vaikų prisiminimų klastojimą ir prekybą vaikais

Italijos policija sulaikė aštuoniolika asmenų, kurie galimai klastojo įrodymus įtikinėdami vaikus, kad jų tėvai juos seksualiai išnaudoja, ir taip sukūrė šimtų tūkstančių eurų vertą įvaikinimo schemą. Tarp įtariamųjų – Bibbiano savivaldybės meras, politikai, gydytojai, psichoterapeutai, socialiniai darbuotojai.

Emilijos Redžo miesto policija įtariamuosius sulaikė po to, kai tyrimas atskleidė tariamą specialistų tinklą, kuris siekė įtikinti vaikus, kad jų tėvai juos seksualiai išnaudojo. Manoma, kad po to tinklo nariai vaikus už pinigus atiduodavo globėjų šeimoms, o tėvų vaikams siunčiamas dovanas ir laiškus slėpė sandėlyje, kurį ir aptiko policija.

Apie įtariamą piktnaudžiavimą pranešė žiniasklaida ir patvirtino policija.

„Jeigu pasitvirtins, šie kaltinimai yra bauginantys ir šokiruojantys“, – komentavo Italijos ministras pirmininkas Giuseppe Conte.

Pranešama, kad įtariamieji galimai klastojo vaikiškus piešinius, kad šie turėtų seksualinių poteksčių, pasitelkė valandas psichoterapijos seansų ir elektrošoko terapiją tam, kad vaikams prieš bylų nagrinėjimą sukurtų netikrus seksualinės prievartos prisiminimus.

Kodiniu pavadinimu Angelai ir demonai vadinamas tyrimas atskleidė, kad „kaip nukentėjusiems nepilnamečiams taikoma gerovės sistema vaizduojamas modelis iš tikrųjų būtų nelegalus verslas, keliantis vaikams žalą“, – rašoma laikraštyje La Repubblica.

Laikraštyje Corriere della Sera teigiama, kad „Tyrėjų teigimu, suimta asmenų grupė siekė paimti vaikus iš sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių šeimų ir už pinigus juos atiduoti kitiems tėvams.“

La Repubblica  praneša, kad kai kurie iš globėjų buvo apkaltinti seksualiai išnaudoję vaikus, už kuriuos sumokėjo pinigus.

Policija nepraneša, kiek ir kokio amžiaus vaikų buvo įtraukti į galimą nusikaltimą.

parengta pagal theguardian.com,
independent.co.uk

© 2019 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.