img

LVI kviečia į akciją „Renkuosi gyvybę“

Paskelbta: 

LVI kviečia į akciją „Renkuosi gyvybę“

Šiemet Lietuvoje dėl aborto negimė 5231 vaikas.  Vėjyje plazdant žvakelėms, prisiminkime visus dienos šviesos neišvydusius kūdikius.

KAIP PRISIJUNGTI?

Iki renginio:

  1. Praneškite, kad Jūs, jūsų bendruomenė, organizacija, šeima ar kiti ketina dalyvauti akcijoje (jūsų laiškų lauks LVI projektų koordinatorė Edita Gailiūtė, edita.gailiute@gmail.com.)
  2. Skleiskite informaciją apie renginį savo aplinkoje visomis turimomis priemonėmis – socialiniuose tinkluose, elektroniniais laiškais; dalinkitės mūsų plakatu. Būkime kūrybingi! Pasiekime, kad kuo daugiau žmonių išgirstų žinią apie renginį, idėją, kad turėtų progą nelikti abejingais, prisijungtų prie akcijos.
  3. Prisijunkite prie grupės „Renkuosi gyvybę“ Facebook socialiniame tinkle, rašykite komentarus, dalinkitės įrašais su savo draugais.
  4. Šį rudenį Seime atnaujinta iniciatyva iš svarstomo Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo išbraukti reikalavimą užtikrinti palankią aplinką vaiko sveikatai bei raidai iki jam gimstant. Kviečiame pasirašyti LVI parengtą peticiją politikams, kad vaiko apsauga iki gimimo nebūtų panaikinta ir pasidalinti šia peticija su savo draugais.
  5. Užsisakykite nemokamą internetinį „LVI Komentarą“, kuris Jus reguliariai informuos apie įvykius kovoje dėl negimusios žmogaus gyvybės apsaugos ir galimybes patiems įsitraukti.

Renginio dieną:

  1. Spalio 29 dieną, ketvirtadienį, 19 val. susiburkite kartu ir, atsinešę savo žvakeles, uždekite jas negimusiems kūdikiams paminėti, parodydami solidarumą gyvybės vertei. Žvakės – jau trečius metus vykstančios akcijos skiriamasis ženklas; dėl to labai prašome einant į renginį nepamirši nedidelės žvakutės sau ir galbūt kam nors, kas pamiršo.
  2. Padarykite fotografijas ir/ar video ir nusiųskite adresu edita.gailiute@gmail.com. Yra labai svarbu, kad vaizdinė medžiaga Editą pasiektų jau akcijos dieną – ačiū už Jūsų supratingumą.
  3. Renginio metu aktyviai veikite internetinėje erdvėje: fotografuokitės akcijos vietoje, kelkite akcijos metu padarytas nuotraukas į socialinius tinklus ir žymėkite įrašus #renkuosigyvybe; pasidalinkite įspūdžiais iš akcijos su savo šeimos nariais, draugais ir pažįstamais.

Daugiau informacijos apie šią Laisvos visuomenės instituto iniciatyvą galite rasti akcijos puslapyje: www.gyvybe.lt. Tikimės Jus pamatyti ketvirtadienį: už gyvybę iki ir po gimimo!

© 2015 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.

One Response to LVI kviečia į akciją „Renkuosi gyvybę“