Ateistė ir lesbietė Camille Paglia: „Homoseksualumas nėra norma ir egzistuoja tik dvi lytys“

Ateistė ir lesbietė Camille Paglia: „Homoseksualumas nėra norma ir egzistuoja tik dvi lytys“

Camille Paglia buvo pirmoji moteris Jeilio universitete pasiskelbusi esanti lesbietė. Tačiau būdama feministė ir ateistė ji kalba visiškai priešingai nei pasaulio LGBTI aktyvistų grupės. Kaip savo tinklaraštyje Italijos laikraštyje Il Giornale reziumuoja Giampaolo Rossi, C. Paglia prieštarauja paplitusiems stereotipams ir gender ideologijos normoms.

G. Rossi paaiškina, kad C. Paglia yra feministė, „tačiau ji niekina šiuolaikinį feminizmą“, nes šis, priešingai nei XX a. pradžios feminizmas, vyrus kaltina dėl visko. Camille Paglia turi įvairių pastebėjimų, kurie stebina, turint omenyje, kad ji yra ateistė ir lesbietė.

Gamtoje yra tik dvi lytys

Jos nuomone, homoseksualumas ir translytiškumo mada yra „disfunkcijos išraiška“, nes gamtoje „yra tik dvi lytys, nulemtos biologijos“. Kita vertus, ji prideda, kad realūs su androgeniniais sutrikimais susiję atvejai „yra labai reti“ ir kad likusieji lyties apibrėžimai „yra propagandos rezultatas“.

„Homoseksualumas nėra norma; atvirkščiai, tai yra iššūkis egzistuojančiai taisyklei“, – teigia ji.

Translyčiai vaikai ir žala vaikams

Camille Paglia kalba tą patį, ką teigia ir Amerikos pediatrų kolegija, smerkianti hormoninį „gydymą“ ir operacijas, kurios taikomos vaikams, kai šie teigia besijaučiantys kitos lyties. Jos nuomone, nėra jokio pateisinimo tėvams, kurie su medikų pagalba keičia „translyčių“ vaikų lytį: „Tai vaikų žalojimas“, – pabrėžia ji.

Religija ir struktūralizmas

Kaip teigia Giampaolo Rossi, nors C. Paglia neigia Dievo egzistavimą, ji pripažįsta istorinį religijų, ypač krikščionybės, vaidmenį: „Labai gerbiu religiją. Laikau ją daug turtingesniu psichologinės reikšmės šaltiniu nei etiškai nejautrus struktūralizmas, kuris šiandien tapo sekuliaria religija“. Ji prideda: „Moraliniai civilizacijos kodeksai – be jų būtume sekso ir prigimties tironijos chaotiško barbariškumo priespaudoje“.

LGBTI aktyvizmas yra „rėksmingas, egoistiškas ir indoktrinuojantis“

C. Paglia nekenčia LGBTI lobistų organizuojamų kampanijų ir netolerancijos. Ji pati savęs klausia: „Kodėl paskutiniais metais nebuvo nė vieno lyderio gėjaus, bent iš tolo panašaus į Martiną Liuterį Kingą?“ Atsakymas yra akivaizdus ir liudija apie aktyvistų gilumo stoką bei infantilizmą: „Nes juodaodžių aktyvizmas buvo įkvėptas gilios dvasinės Bažnyčios tradicijos, kurią gėjų politinė retorika ėmėsi atakuoti infantiliai“.

„Rėksmingas, egoistiškas ir indoktrinuojantis – gėjų aktyvizmas neturi visiškai jokios filosofinės perspektyvos“, – prideda C. Paglia.

Vakarų nuosmukis

Camille Paglia manymu, Vakarų nuosmukis turi tam tikrų ženklų, kurie yra susiję su LGBTI pasauliu.  Jos nuomone, „ niekas geriau neapibūdina Vakarų nuosmukio, kaip mūsų atviras homoseksualumo ir transseksualumo toleravimas“.

Labai panašiai vienoje Brazilijos televizijos programoje C. Paglia pasakė: „Homoseksualumo ir transseksualumo išplitimas yra civilizacijos nuosmukio ženklai“.

versta iš Camille Paglia, atea y lesbiana: „La homosexualidad no es normal: sólo hay dos sexos“

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.