img

Buvusi lesbietė bauginama mirtimi už savo atsivertimo paviešinimą

Paskelbta: 

Buvusi lesbietė bauginama mirtimi už savo atsivertimo paviešinimą

LGBT aktyvistai, diktuojantys civilines tiesas tiems, kurie kvestionuoja gender ideologijos pagrįstumą, netoleruoja disidentų. Ypač radikaliai jie žiūri tada, kai su jais ima nesutikti arba tiesiog nuo LGBT judėjimo nutolsta buvę jų sąjungininkai.

Taip nutiko ir buvusiai lesbietei Emily Thomes, kuri gruodžio mėnesį evangelikų grupės Anchored North paskyroje paviešino vaizdo įrašą apie tai, kaip laimėjo kovoje su paleistuvavimu ir noru santykiauti su moterimis, kaip ir kai kurie kiti buvę homoseksualai.

Anchored North autoriai teigia, kad žiaurios LGBT aktyvistų reakcijos į šį įrašą „kelia susirūpinimą“. Kai kurie netgi teigia trokštantys, kad Emily ir Anchored North mirtų „lėta ir skausminga mirtimi“.

4 minučių vaizdo įrašas, kuriame Emily papasakoja apie savo gyvenimo būdo pokyčius, per mėnesį patraukė daugiau nei 2 mln. internautų dėmesį.

Įraše mergina, kuri dabar yra susituokusi su vyru ir jaučiasi puikiai, pasakoja, kaip jos lesbietiškas gyvenimas buvo „itin laukinis“ ir kaip ji nemažai metų santykiavo su daugybe moterų. Būdama 22 metų ji pradėjo lankytis Biblijos studijų grupelėje ir laikui einant jos lesbietiški įpročiai ėmė nebeteikti laimės. Taip atėjo metas pokyčiams. Kaip The Christian Post teigia Anchored North lyderis Gregas Sukertas, „neįtikėtinai nesąžininga ir infantilu tokią istoriją išvadinti smegenų plovimu tik dėl to, kad kažkas nenori sutikti su asmens nuostatomis“.  Visgi LGBT aktyvistai savo įžeidinėjimuose ir grasinimuose linkę teigti, jog Emily arba meluoja sau, arba niekada nebuvo lesbietė ir gyveno mele bei išties yra biseksuali.

G. Sukertas nesutinka, kad Emily pasikeitimas buvo nulemtas atvertimo terapijos. Jis teigia, kad tai, kas nutiko jos gyvenime, nesusiję su „pseudomoksliniais bandymais pakeisti seksualinę orientaciją naudojant psichologines ar dvasines technikas“. Jo nuomone, pokyčiai įvyko Evangelijos dėka, nes įvyko stebuklas, kadangi „su Dievo pagalba žmonės gali palikti blogį“. Jis teigia: „Mes tikime į tai, kad Dievas gali keisti širdis, o ne žmonės gali keisti kitų seksualinę orientaciją per atvertimo terapiją“.

versta iš Una exlesbiana amenazada de muerte por los LGTB porcontar su conversión religiosa

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.