img

Dizaineris S. Gabbana: „Aš – ne gėjus, aš – vyras“

Dizaineris S. Gabbana: „Aš – ne gėjus, aš – vyras“

Žinomi drabužių dizaineriai Domenico Dolce ir Stefano Gabbana ne pirmą kartą paprieštaravo tapatybės politikos madai ir kairuoliškiems principams seksualumo klausimais. Nors dizaineriai patys gyvena homoseksualų gyvenimą, tačiau kritikuoja kairiųjų karą prieš lytį ir šeimą. Dar 2015 metais duetas suerzino liberalus, kai sukritikavo dirbtinę inseminaciją ir in vitro apvaisinimą bei vienalyčių teisę įsivaikinti.

„Tu gimsti iš mamos ir tėčio. Bent jau taip turėtų būti“, – sako D. Dolce. „Nuomojamos gimdos, sėkla renkama kataloguose… Aš tai vadinu cheminiais vaikais, sintetiniais vaikais.

S. Gabbana pridėjo: „Šeima nėra mada. Joje yra antgamtinio priklausomybės ryšio jausmas“.

Nepaisant šių žodžių išprovokuoto skandalo, D&G išsilaikė versle ir netgi sustiprėjo. Nesename interviu S. Gabbana paprašė žmonių vadinti jį ne gėjumi, o tiesiog vyru. „Mane stebina, kaip iki šiol žmonės vadina mane gėjumi. Kodėl gėjus? Esu vyras. Nenoriu būti identifikuojamas arba klasifikuojamas pagal savo seksualinį pasirinkimą. Homoseksualumas nėra kažkas naujo. Nesu gėjus, esu vyras ir tiek. Kodėl turėtume kitaip apibrėžti vyrus? Biologiškai esu vyras, kaip ir moteris yra moteris ir ją taip reikėtų vadinti.

S. Gabbana tuo pačiu atmetė ne tik jam klijuojamą etiketę, bet ir pripažino, kad egzistuoja dvi biologinės lytys.

šaltinis: dailywire.com

© 2017 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.