img
LGBT aktyvistų neapykantos strėlės ES komisarui

Dėl ES komisaro vokiečio Günther‘io Oettinger‘io neseniai išsakytų nekaltų, neapgalvotų juokelių kilęs neišpasakytas ažiotažas, atsispindėjęs kairiųjų liberalų atstovaujamoje žiniasklaidoje ir Europos Parlamento (EP) narių lūpomis, nurodo į kai ką grėsmingesnio, slypinčio už netaktiško eurokrato tikro apmėtymo neapykantos bombomis. Ponas Oettinger‘is ne ilgai trukus suskubo oficialiai atsiprašyti už bet kokius galimus įžeidimus, kurie galėjo atsirasti dėl jo privačioje vakarienėje pasakytos iš anksto nerašytos kalbos, kuri buvo slaptai įrašyta ir paviešinta internetu.

Olandė liberalė europarlamentarė Sophie in‘t Veld pagrasino: „Rasistinės, seksistinės ar homofobiškos kalbos (net ir) už uždarų durų nėra priimtinas elgesys eurokomisarui. Ponas Oettinger‘is turės skubiai mus patikinti, jog tikrai gerbia europietiškas vertybes.“ Panelė int‘ veld, kuri vadovauja EP LGBT komitetui, turi savo įsitikinimus apie tai, kas yra „europietiškos vertybės.“ Kartu su savo kolegomis, kurie yra ypatingų privilegijų LGBT asmenims suteikimo šalininkai, ji ypač įsižeidė dėl to, kad ponas Oettinger‘is lengvai pajuokavo apie jų šventąjį tos pačios lyties asmenų „santuokos“ gralį. Vadinamieji liberalai netoleruoja jokių nuomonės nuokrypių šiuo klausimu.

 „Homofobo“ etiketės priklijavimas eurokomisarui dėl leptelėto komentaro, jog jis mano, kad nereikės ilgai laukti „homo santuokos“ įteisinimo Vokietijoje, yra tipiškas „diskriminuojančių lesbiečių-gėjų totalitaristų“ (ang. Lesbian-Gay Bullying Totalitarians – LGBT) rodomos neapykantos pavyzdys. Tiesa ta, jog daugumoje šalių, kur šeimos ir santuokos samprata pakeista tokiu būdu, taip pat buvo įteisintos ir tos pačios lyties santuokos, dramatiškiausiai – JAV, kuomet tai padarė Aukščiausiasis Teismas, nušluodamas individualių valstijų teises pačioms reglamentuoti šią sritį, jau nekalbant apie piliečių teises balsuoti dėl JAV Konstitucijos patvirtinimo.

Apmaudu, tačiau susidurdamas su patyčiomis bei grasinimais, ponas Oettinger‘is, panašu, priverstas viešai paskelbti, jog neprieštarauja tos pačios lyties asmenų „santuokoms,“ paaiškindamas, jog tai yra viena iš temų, dominuojanti Vokietijos politinėje darbotvarkėje tuo metu, kai naujų darbo vietų kūrimas turėtų būti prioritetas.

Šaltinis: Agenda Europe

© 2016 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.