img

Pasidalinkime juo savo socialiniuose tinkluse! Kaip ir šiame filmuke – gyvenimas iki gimimo yra nuostabus ir vertas didžiausios globos.

„Mamyte aš tave myliu“ – puikus filmukas apie gyvenimą iki gimimo

Christina Martin

Iš anglų kalbos vertė Ingrida Vobolevičienė

Ko gero kartais neįmanoma išvengti emocijų, kai atlikdama ultragarso tyrimus savo pacientėms pamatai nuostabų gimsiančio vaiko vaizdą kompiuterio ekrane.  Ne mažiau mane sužavėjo ir šis vaizdo klipas.  Gocrazie – internetinis portalas skirtas dalintis naujienomis, straipsniais, trumpametražiniais filmais ir kitomis įvairenybėmis – į savo Facebook paskyrą perai lapkritį įkėlė video klipą, pavadintą „Mamyte, aš tave myliu.“  Nuo jo pasirodymo, trumpą filmuką peržiūrėjo daugiau nei 3 milijonai žmonių; jis vis dar yra komentuojamas, juo dalinamasi.

Vaizdo klipe matome moterį su mažu animaciniu taškeliu stryksinčiu jos viduje.  Taškelis – tai jos gimsiantis kūdikis, mielu balseliu kalbantis su savo mamą. „Sveika, Mamyte, šiandien mūsų pirmoji diena kartu, nors tu to dar nežinai,” sako plonas balselis, kai mama padeda teigiamą nėštumo testą, „štai ir aš!“

Netrukus, mažajam apskritimui išdygsta rankutės ir kojytės.  Vaikelis toliau kalbasi su mama, jai valgant pusryčius, sportuojant ir lankantis pas gydytoją atlikti ultragarso tyrimo.  […] Abiems miegant, gimsiantis kūdikis sapnuoja, kaip vieną dieną mama jį laikys ant rankų ir glaus prie širdies.  Šis filmukas išties puikiai atskleidžia nepaneigiamą ryšį tarp vaiko ir mamos, o žiūrėdami jį nejučia imsite džiaugtis, kad vaikelis auga saugus, net jei tai vyktų tik animaciniame filmuke.

Norėdami peržiūrėti filmuką, paspauskite ant paveikslėlio.

Ir nors šis vaikelis nėra tikras, tačiau tas, kurį šiandien mačiau mamos įsčiose buvo pats tikriausias.  Pacientė atėjo pas mane tvirtai nusiteikusi, kad abortas jai – geriausia išeitis.  Tačiau po ultragarso tyrimo ir nuoširdus pokalbio ji pakeitė nuomonę ir pasirinko išnešioti ir auginti savo vaiką.  O tai yra priežastis dideliam džiaugsmui.  Nes – lygiai taip, kaip šiame filmuke – gyvenimas iki gimimo yra nuostabus ir vertas didžiausios globos.

© 2015 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.