img

VALSTYBĖS PAREIGA PADĖTI MOTERIMS KRIZINIO NĖŠTUMO SITUACIJOJE: GALIMYBĖS IR PROBLEMOS

Paskelbta: 

VALSTYBĖS PAREIGA PADĖTI MOTERIMS KRIZINIO NĖŠTUMO SITUACIJOJE: GALIMYBĖS IR PROBLEMOS

Maloniai kviečiame dalyvauti mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Valstybės pareiga padėti moterims krizinio nėštumo situacijoje: galimybės ir problemos“.

Data: 2020 m. spalio 30 d. 10 – 13 val.

Vieta: Vilnius, Prezidentūra, kolonų salė

Konferenciją organizuoja Laisvos visuomenės institutas kartu su parteriais.

Konferencijos tikslas – analizuoti socialines, medicinines ir teisines prielaidas, padedančias valstybei užtikrinti pagalbą moterims, esančioms krizinio nėštumo situacijoje.

Konferencijos pagrindimas: 1994 m. rugsėjo 5-13 d. Kaire vykusioje JTO Tarptautinėje gyventojų ir vystymosi konferencijoje buvo priimta veiksmų programa, kuri nustatė pareigą valstybėms imtis visų priemonių, kurios padėtų moterims išvengti aborto, taip pat visais atvejais suteikti žmogaus orumą atitinkančią medicinos pagalbą bei konsultavimą moterims, kurios kreipiasi dėl aborto (programos 7.24 p.). Tarptautiniu lygiu nuostata buvo atkartota Pekino konferencijoje 1995 m. bei 1999 m. JTO Generalinės Asamblėjos specialiojoje sesijoje priimtoje rezoliucijoje.

Kairo konferencijoje dalyvavo ir Lietuva, kuri pasirašė galutinį dokumentą, tokiu būdu prisiimdama tarptautinius įsipareigojimus šioje srityje. Kaip Lietuvai sekasi įgyvendinti įsipareigojimus bus aptariama tarptautinėje mokslinėje konferencijoje, kurioje medicinos, teisės ir socialinių mokslų atstovai diskutuos apie šios pareigos įgyvendinimui Lietuvoje kylančias problemas ir turimas galimybes.

Registracija į konferenciją vyks iki spalio 25 d. https://rb.gy/utv23e;

Dalyvių skaičius ribotas. Dalyvavimas nemokamas.

Konferencijoje prašome laikytis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų, pasirūpinti priemonėmis.

Kontaktinis asmuo: Diana Karvelienė, info@laisvavisuomene.lt.

_____________

2020-12-14 Papildyta

Konferencijos įrašą galite rasti Laisvos visuomenės instituto YouTube paskyroje.

 

PROGRAMA

© 2020 – 2021, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.