Kol netyla ciniškumo nestokojantys ginčai, aiškinantis, kiek žiūrovų dalyvavo JAV prezidento D. Trump’o inauguracijos ceremonijoje (daugiau ar mažiau, nei prezidento Obamos inauguracijoje 2009 -aisiais), o feministų ir aborto šalininkų organizuotas „Women’s March” (ang. Moterų žygis), nors ir susilaukęs didžiulės šou verslo ir muzikos žvaigždžių, tokių kaip Lady Gaga, Madonna ar Cher, paramos, pritraukė žymiai mažiau dalyvių, nei tikimasi išvysti penktadienį vyksiančiame „March for Life“ (ang. Žygyje už gyvybę), naujasis prezidentas aiškiai nešvaisto laiko, ir jau spėjo įgyvendinti vieną pagrindinių savo rinkiminės kampanijos pažadų: pasirašė vykdomąjį įsakymą, kuriuo grąžinta „Meksiko (miesto) politika“ ir nutrauktas vyriausybės finansavimas abortus palaikančioms užsienio organizacijoms, tokioms kaip „International Planned Parenthood Federation“ (ang. Tarptautinė planuotos tėvystės organizacija) .
Net jei ir priimtas sprendimas galios tik ateinančius ketverius metus iki Trump‘o prezidento kadencijos pabaigos, jis vis vien leis išgelbėti milijonus gyvybių. Be to, Trump‘as gali būti ir perrinktas. Net jeigu taip ir neįvyktų, viena iš praėjusių metų prezidento rinkimų pamokų, kuri turės būti išmokta – įsitikinę negimusios gyvybės saugotojai turi lemiamą balsą, o vieningai balsuoti už Trump‘ą, o ne Hilary Clinton juos pastūmėjo aiškūs Trump‘o pažadai remti negimusią gyvybę saugančią politiką, kai, tuo tarpu, Hilary neslėpė, jog nevertina negimusios gyvybės. Tai turėtų priversti susimąstyti demokratus, kurie nori po ketverių metų grįžti į valdžią: kūdikių žudymo ir homoseksualių santykių skatinimas menkina partijos įvaizdį ir gali nulemti daugelio balsų praradimą.
Ko pasimokyti taip pat yra ir Europos komisijai: Trump‘o atkurta politika yra identiška tai, kuri pasiūlyta Europos piliečių iniciatyvos „ONE OF US“ (ang. „Vienas iš mūsų“). Iniciatyva tapo sėkmingiausia iki šiol vykdytų tokio tipo iniciatyvų, tačiau Komisija nusprendė ją arogantiškai ignoruoti. Tokia arogancija pakenkė ne vien Europos demokratijai, tačiau ir pačios Komisijos vardui.
šaltinis: Agenda Europe
© 2017 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.
Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.