img

Nauja internetinė kampanija ragina moteris pamilti savo kūnus

Paskelbta: 

Neseniai buvo sukurta nauja socialinio tinklo Instagram paskyra Love your lines (Mylėk savo linijas), kuri skleidžia žinią, jog moterys neturėtų gėdytis savo kūno.

.

Nauja internetinė kampanija ragina moteris pamilti savo kūnus

Parengė G. Dzekunskytė

Daugiau nei 80% viso pasaulio moterų skundžiasi strijomis, tačiau net egzistuojant tokiai statistikai moterys visokiais būdais bando jas paslėpti, atsikratyti jomis, gėdijasi jų ir bando apsimesti tobulomis.

Neseniai buvo sukurta nauja socialinio tinklo Instagram paskyra Love your lines (Mylėk savo linijas), kuri skleidžia žinią, jog moterys neturėtų gėdytis savo kūno. Atkreipiamas dėmesys į faktą, kad dažniausia strijų priežastis yra nėštumas, o tai yra vienas iš gražiausių moters gyvenimo laikotarpių.

Ši kampanija kviečia moteris dalintis savo istorijomis bei nuotraukomis ir taip įkvėpti kitas nebijoti savo po nėštumo pasikeitusių kūnų. Pirmosios nuotraukos jau pasirodė internetinėje erdvėje ir spėjo sulaukti itin teigiamų atgarsių.

© 2015 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.

One Response to Nauja internetinė kampanija ragina moteris pamilti savo kūnus