img

Mokslas demaskuoja genderizmo ideologiją

Paskelbta: 

Mokslas demaskuoja genderizmo ideologiją

Netikrų naujienų ir alternatyvių faktų laikais, kai mokslo šalininkai eina į gatves, protestuodami prieš mokslo logikai prieštaraujančias ideologijas, moksliniu nepagrįstumu labiausiai išsiskiria vadinamoji genderizmo ideologija. Ji teigia, kad skirtumai tarp vyro ir moters yra ne biologiniai, o tik socialinių stereotipų primetami lyčių vaidmenys.

Tačiau pastaruoju metu pasirodo vis daugiau rimtų mokslinių tyrimų apie gilius biologinius skirtumus tarp vyro ir moters. Neseniai akademiniame žurnale BMC biology publikuotas straipsnis pateikė išvadą, kad nepaisant tokių pačių vyrų ir moterų genų, skirtumai tarp lyčių priklauso nuo to, kaip šie genai aktyvuojami: „Vyrai ir moterys turi beveik identiškus genų rinkinius, tačiau jie yra dvilypiai ir skirtingai reaguoja į ligas. Dvilypiai bruožai pagal lytį yra skirtingai išreiškiamų genų abiejose lytyse rezultatas. Tokiems genams gali būti taikomi skirtingi ir net vienas kitam prieštaraujantys apribojimai abiejose lytyse. Tai gali daryti poveikį žmogaus evoliucijai, kurios metu skirtingų lyčių genai lemia skirtingą mutaciją“.

Kitaip tariant, vyrai ir moterys turi ne tik skirtingus lytinius organus, bet lyčių skirtumai daro įtaką kiekvienai kūno ląstelei.

 

šaltinis: agendaeurope.com

© 2017 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.