img

Besigailintis transseksualas: „Esu realistas: nors pasidariau operaciją, esu vyras“

Besigailintis transseksualas: „Esu realistas: nors pasidariau operaciją, esu vyras“

Gender ideologijos naštą pajunta ne tik tie, kurie ją atmeta, bet ir tie, kurie ja gyveno“, – straipsnyje La Razón portale sako žurnalistė Cristina López Schlichting. Ji pasakoja Astrid Danielos, moterimi nusprendusio būti vyro, kurio tikrasis vardas – Danielis Humberto, istoriją. Šiandien Astrid Daniela vėl nori būti Danieliu. Jis sako: „Esu realistas: nors pasidariau operaciją, esu vyras“.

Danielis Humberto gimė Kolumbijoje. Jam gimus tėtis Pablo Escobaras paliko šeimą, kadangi supyko ant žmonos, jog šiai gimdavo vien tik sūnūs. Danielis jau būdamas penkerių patyrė seksualinę prievartą. Nepažįstamas vyras jam pasiūlė saldainį ir pagriebęs nusitempę į nuošalią vietą, kur jį išprievartavo. Tai buvo pirmasis iš šimto išnaudojimo atvejų, kuriuos jis iškentė per savo gyvenimą.

Jis niekada apie tai nepapasakojo savo mamai, tačiau iš baimės nusprendė pabėgti iš namų ir galiausiai atsidūrė moterų vienuolyne. Vienuolės nusprendė surasti jo mamą. „Kai atėjo mama, aš buvau patalpintas į vieną nepilnamečių koloniją, o paskui – perkeltas į kitą su 150 jaunuolių. Ten mane taip pat prievartavo“, – pasakoja Danielis. Jis pabėgo iš kolonijos ir jo naujaisiais namais tapo gatvė. Naujasis gyvenimo periodas visgi nebuvo lengvas, kadangi jį pačiupo vyras, kuris taip pat jį prievartaudavo ir versdavo vogti.

Gyvendamas gatvėje jis susipažino su grupele transseksualų, kurie jam pasirodė „labai gražios merginos, tačiau jos atrodė keistai ir kalbėjo keistais balsais. Man jos patiko, nes jos buvo labai linksmos“. Taigi jis apsigyveno su transseksualais ir sužinojo, kuo jie užsiima.

Išgyvenimui Danielis užsiėmė vagystėmis. Būdamas aštuonerių jis pasivogė mergaitišką suknelę ir batelius. Nuo tada jis rengėsi kaip mergaitė. Danielis sako: „Vyriškumas man reiškė prievartą“. Jo gyvenimas buvo gatvės gyvenimas, rausimasis konteineriuose, kalėjimas pataisos namuose, vertimasis prostitucija. Jis mušdavosi ir buvo mušamas, todėl jo kūną žymi net 57 randai ir jis beveik nevaldo vienos rankos. 1980-aisiais jis keletą kartų atsidūrė kalėjime. Jo emocinis pasaulis buvo toks traumuotas, kad galiausiai jis įsimylėjo jį pagrobusį vyrą. „Tą žmogų kažkas nužudė, o aš praėjau vartoti narkotikus, uostyti klijus ir gerti“, – prisimena Danielis.

Po kiek laiko Danielis ėmė vartoti hormonus ir po keleto metų Tailande (Bankoke) jis pasidarė lyties organų operaciją. Vėliau jis apsistojo Barselonoje, kur ėmė verstis prostitucija. Cam Nou apylinkėse atsitiktinai susitiko su krikščioniu advokatu Ignacio Sánchez Meya, kuris padėdavo prostitucija besiverčiantiems žmonėms. Jie leidosi į piligriminę kelionę į Medžiugorę (Bosnija ir Hercegovina), kur Danielio gyvenimas radikaliai pasikeitė. Danielis tikina patyręs atsivertimą.

Nuo tada jis atsivertė, nusprendė gyventi skaisčiai ir padeda kitiems transseksualams bei prostitutėms. Savo gyvenimą su visomis detalėmis Danielis nusprendė aprašyti knygoje Transformuotas: iš Pablo Escobaro šviesos į Medžiugorės šviesą.

Danielis retoriškai klausia: „Ar vyras, kuris dėl sprogmens netenka genitalijų, liaujasi buvęs vyru? Ar vyras, kuriam patinka vyrai, nebėra vyras? Kodėl vyrai nesistengia gerti hormonų, kurie jiems padėtų jaustis vyriškesniais? Nenoriu niekam nurodinėti, tik sakau savo nuomonę ir kalbu iš patirties. Šito man niekas negali uždrausti“.

Danielio, pasakojančio savo istoriją, vaizdo įrašą ispanų kalba galima rasti ČIA.

parengta pagal: actuall.com

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.