img

JAV gimė vos 18 mėnesių už savo mamą jaunesnis kūdikis

JAV gimė vos 18 mėnesių už savo mamą jaunesnis kūdikis

Tina Gibson ir jos vyras Benjaminas susilaukė dukters vardu Emma Vren. Nebūtų nieko nuostabaus, jei ne faktas, kad Emma Vren embriono stadijoje praleido dvidešimt ketverius metus. Ją užšaldė 1992 metais ir tik po 24 metų ją įvaikino Tina ir Benjaminas.

Pati Tina yra gimusi 1991 metais, todėl biologiškai yra vos 18 mėnesių vyresnė už Emmą, kurios gyvybė ketvirtį amžiaus tūnojo lede, JAV Tenesio valstijos Nacionaliniame embrionų donorystės centre. Embrioną tėvai nusprendė įvaikinti, kadangi patys negalėjo susilaukti vaikų dėl Benjamino cistinės fibrozės.

Kaip pasakojama portale Daily Mail, tik diena prieš embriono implantaciją pora suprato, kaip ilgai embrionas pragulėjo užšaldytas, tačiau tai jų nesulaikė nuo sprendimo padovanoti mergaitei galimybę gimti. Be to, kaip pasakojo pati Tina, „Emma Vren ir aš dabar abi būtume dvidešimt penkerių, todėl galėjome būti geros draugės“.

Iš pradžių pora nusprendė įvaikinti vaiką, kadangi savo susilaukti negalėjo, tačiau iš Tino tėčio sužinojo apie embrionų įvaikinimo galimybę. Nors pradžioje šį variantą jie atmetė, galiausiai nutarė juo pasinaudoti.

Skaičiuojama, kad JAV šiuo metu saugoma apie 700 mln. užšaldytų žmogaus embrionų.

šaltinis: actuall.com

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.