img

Susirūpinę piliečiai ragina atmesti prezidentės veto

Paskelbta: 

Susirūpinę piliečiai ragina atmesti prezidentės veto

Šiandien ryte prie LR Seimo Laisvos visuomenės institutas surengė akciją, kurios metu susirinkę nevyriausybinių organizacijų atstovai ir kiti susirūpinę piliečiai išreiškė žmogaus gyvybę nuo pradėjimo ginančią poziciją. Dalis piketuotojų stovėjo su plakatais, atkreipdami į Parlamentą besirenkančių tautos atstovų, kurie šiandien sprendžia, ar atmesti prezidentės, kuri vetavo birželį priimto Pagalbinio apvaisinimo įstatymo projektą, aiškindama savo sprendimą sutarimo šiuo klausimu visuomenėje nebuvimu, dėmesį. Svarbu paminėti, kad prieš dvejus metus, rinkiminių debatų metu, prezidentė, paprašyta pasidalinti nuomone apie embrionų šaldymą, atsakė, jog toks elgesys nėra etiškas, o mokslo pažanga turi būti derinama su etiškumu. Deja, savo sprendimu vetuoti tokius tikslus aiškiai deklaruojantį įstatymą, p. Grybauskaitė paneigė savo visai neseniai pareikštus žodžius. Kiti atėję prie Seimo įėjimų dalijo skrajutes, kuriomis raginama atmesti prezidentės veto, pateikiant dabartinį įstatymą ginančius argumentus bei įspėjant, kam gali būti naudingas embrionų šaldymas, su visa pagarba šeimoms, kurios gyvena viltimi vieną dieną sūpuoti naujagimį.

Jeigu prezidentės veto bus atmestas, liks ir įsigalios birželį priimtas įstatymas, o kitu atveju būtų svarstoma dėl įstatymo pataisų trečiadienį.

© 2016 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.