img

Mokymai „Derybinių viešojo kalbėjimo įgūdžių ugdymas instituciniame atstovavime”.

Mokymai „Derybinių viešojo kalbėjimo įgūdžių ugdymas instituciniame atstovavime”.

Šeimoms atstovaujančių ir su šeimomis dirbančių NVO atstovus kviečiame į mokymus „Derybinių viešojo kalbėjimo įgūdžių ugdymas instituciniame atstovavime”.

Lektoriai: VDU Doc. Vytautas Kontrimas ir viešojo kalbėjimo specialistas, MRU dėstytojas Andrius Ivanovas. Abu lektoriai atstovauja Retorika.lt.

DATA: 2019 m. spalio 11 d. (penktadienis) 9:30-17:30 val.
VIETA: Domus Maria namų susitikimų salėje, (Aušros Vartų g. 12, Vilniuje)

MOKYMŲ TIKSLAS – pagilinti NVO atstovų derybinės komunikacijos ir konstruktyvaus oponavimo žinias, pagerinti jų sugebėjimą formuluoti aiškius argumentus derybose bei pasidalinti geraja praktika.

Mokymų metu dalyviai bus vaišinami pietumis, kava ir užkandžiais.

Prašome REGISTRUOTIS iki spalio 2 d. el. paštu info@laisvavisuomene.lt, nurodant dalyvių skaičių, vardą, pavardę, kokią NVO atstovaujate, kontaktus.

Mokymai vykdomi, įgyvendinant SADM finansuojamą NVO institucinio stiprinimo projektą “AŠIS: atstovavimo šeimų interesams stiprinimas 2019”

© 2019 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.