img

12.14 d. konferencija „Šių dienų iššūkiai šeimos politikai Lietuvoje”, šeimų organizacijų geroji patirtis

12.14 d. konferencija „Šių dienų iššūkiai šeimos politikai Lietuvoje”, šeimų organizacijų geroji patirtis
Maloniai kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Šių dienų iššūkiai šeimos politikai Lietuvoje”,  šeimų organizacijų geroji patirtis

Data: 2020 m. gruodžio 14 d., 10:00–12:30 val.

Vieta: per Zoom platformą

 

Konferencijos pagrindimas

Šeimos politika visuomet buvo viena iš daugiausiai diskusijų keliančių viešosios politikos sričių. Ypatingai svarbu, kad politiniai sprendimai būtų priimami atsižvelgiant į piliečių poreikius ir lūkesčius: kaip jie įsivaizduoja, ką valdžia galėtų padaryti, koks valdžios sprendimas tinkamiausias ir kita. Efektyviam politikų darbui būtina galimybė išgirsti visuomenės poreikius.

Šiuo metu, kai neseniai suformuota naujoji valdančioji dauguma, stebime atsinaujinančias aštrias diskusijas partnerystės įteisinimo klausimu, tuo tarpu kitos šeimoms aktualios problemos, rodos, nustumiamos į politinės darbotvarkės paraštes. Manome, kad šeimos politikoje yra nemažai dėmesio reikalaujančių sričių, o vieno klausimo dominavimas retorikoje ir politinėje darbotvarkėje neatspindi daugumai šeimų kylančių problemų, todėl reikalingos argumentuotos diskusijos, tyrimais, moksliniais faktais pagrįstos įžvalgos apie šeimos politikoje esančias problemas ir galimybes.

Šeimų stiprinimo srityje veikiančios nevyriausybinės organizacijos yra sukaupusios nemažą skirtingų sričių patirtį, surinkusios mokslu pagrįstų argumentų, kuriais mielai pasidalins su naujai išrinktais parlamentarais.

 

Konferencijos tikslas 

Prisidėti prie šeimos politikos formavimo, pasidalinant gerąja patirtimi tarp nevyriausybinių organizacijų ir tarp nevyriausybinių organizacijų ir valstybės institucijų, atkreipti Seimo narių ir visuomenės dėmesį į Lietuvos šeimų aktualijas ir prioritetus.

Konferencija yra dalinai finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal projektą „AŠIS: atstovavimo šeimų interesams stiprinimas 2020”.

Konferenciją organizuoja Laisvos visuomenės institutas kartu su partneriais.

 

Norint aktyviai dalyvauti konferencijoje ir tiesiogiai prelegentams užduoti klausimus būtina išankstinė registracija https://rb.gy/crzh9l

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama Laisvos visuomenės instituto Facebook bei YouTube https://www.youtube.com/watch?v=at5y_4db1hA paskyrose.

Kontaktinis asmuo:  Diana Karvelienė, info@laisvavisuomene.lt, 861401479

 

Konferencija yra dalinai finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal projektą „AŠIS: atstovavimo šeimų interesams stiprinimas 2020″.

 


2020-12-14 Papildyta

Konferencijos įrašą galite rasti Laisvos visuomenės instituto YouTube paskyroje.

 

PROGRAMA, ŠEIMŲ ORGANIZACIJŲ GEROJI PATIRTIS

 

© 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.