img

„Šeima – visuomenės ir valstybės pagrindas. Sutarimo link“

„Šeima – visuomenės ir valstybės pagrindas. Sutarimo link“

Konferencijos tiesioginės transliacijos nuorodos:

DELFI spauskite čia.

Laisvos visuomenės instituto YouTube platformą spauskite čia.

Taip pat Laisvos visuomenės Facebook puslapyje.

 

Vertybinė sumaištis Vakarų visuomenėje tampa iššūkiu bendrojo gėrio pagrindams, piliečių santarvei bei demokratijos ateičiai. Kokios priežastys lemia vis dažniau pastebimas laisvės ribojimo apraiškas mūsų visuomenėse? Ar reikalingas ir kaip galimas demokratijos atsinaujinimas? Į ką šiandien dedamos mūsų visuomenės ateities viltys? Kas šiandien gali būti mūsų visuomenės sutarimo pagrindu? Kodėl Vakarų civilizacijai svarbu išsaugoti ryšį su jos krikščioniškomis šaknimis? Ar šeima išliks mūsų visuomenės ir valstybės pagrindu? Ar visos bendro gyvenimo formos turi turėti vienodą teisinį statusą ir ar galime visuomenėje rasti sutarimą dėl alternatyvių bendro gyvenimo teisinių reglamentavimo? Kokie keliai šiandien gali atvesti sutarimo link ir išsaugoti bendrąjį gėrį, pagarbą žmogaus orumui bei prigimtinėms teisėms? Ant kokių pagrindų kursime tvarią Lietuvos ateitį?

 

Vieta: Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje, Papilio g. 5 (III aukštas), Kaunas.

Data ir laikas: Rugsėjo 6 d., 13:00 val.

Tiesioginė transliacija. Konferencijos tiesioginė transliacija vyks per Delfi.TV, LVI Facebook ir YouTube paskyras, taip pat per Lietuvos regioninės žiniasklaidos socialinius tinklus bei televiziją.

Vertimas į gestų kalbą. Konferencijos turinio vertimą į gestų kalbą užtikrins Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA.

SVARBU! Dėl COVID-19 sukeltos situacijos, registracija į dalyvavimą konferencijoje kontaktiniu būdu yra privaloma. Vietų skaičius ribotas. Kontaktiniu būdu dalyvauti gali asmenys gavę vardinius kvietimus, nesergantys COVID-19 liga bei nejaučiantys šiai ligai būdingų simptomų. Visus kitus maloniai kviečiame konferenciją stebėti nuotoliniu būdu.

Doc. dr. Ramunė Jurkuvienė: "Vaiko interesų viršenybės principas"

Doc. dr. Ramunė Jurkuvienė. Vaiko interesų viršenybės principas

 

Doc. dr. Vaidotas Vaičaitis: "Šeimos konstitucinė samprata ir partnerystės institutas"

Doc.dr. Vaidotas A. Vaičaitis. Šeimos konstitucinė samprata ir partnerystės insitutas

© 2021, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.