img

Transseksualas siekia tapti „Victoria’s Secret“ modeliu

Transseksualas siekia tapti „Victoria’s Secret“ modeliu

Leyna Bloom yra save moterimi laikantis biologinis vyras, šiuo metu dirbantis modeliu. Socialiniuose tinkluose jis neseniai pradėjo kampaniją, kurios metu nori surinkti gerbėjų paramą tam, kad taptų pirmuoju transseksualiu Victoria‘s Secret – pasaulyje garsios apatinių drabužių firmos – modeliu.

„Bandau būti pirmuoju tamsiaodžiu transseksualiu modeliu #VictoriaSecret šou; #transyragražu #LeynaBloom“ – tokią žinutę jis paskelbė Twitteryje šalia dviejų savo nuotraukų, kuriose vyras vilki juodą bikinį. Įrašas susilaukė daugiau nei 30 tūkst. pasidalinimų ir 100 tūkst. reakcijų „man patinka“.

Kalbėdamas su Yahoo News modelis pasakojo, kad „visada apie tai svajojo […] Šis prekės ženklas aukština moteriškumą. Visada jaučiausi dieviška. Tai bus svarbus įvykis mano trans sesėms, nepaisant spalvos, svarbus įvykis visiems mums“.

The Daily Wire rašoma, jog „mažai tikėtina, kad Victoria’s Secret priimtų į savo metinį renginį modelį vyrą, kadangi pagrindinis renginio tikslas yra parduoti apatinius drabužius vyrams, kurie galėtų juos nupirkti kaip atostogų dovanas savo moterims. […] Didelė dalis įmonės verslo laikosi dėl pusės Amerikos simpatijų šiai įmonei“.

versta pagal: Model Starts Social Media Campaign..., Leyna Bloom quiere ser la primera persona... 

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.