Dauno sindromu sergantis vaikas išrinktas 2018 metų kūdikiu!

Dauno sindromu sergantis vaikas išrinktas 2018 metų kūdikiu!

Lucasas Warrenas yra pirmasis Dauno sindromu sergantis kūdikis, kurį Gerber firminis ženklas, priklausantis Nestlé grupei, paskelbė metų kūdikiu. Šiam mielam vaikui yra 18 mėnesių ir jo nuotrauka buvo atrinkta iš 140 tūkst. vaikų.

Nestlé kiekvienais metais organizuoja konkursą, kurio metu išrenkamas geriausiai firminį ženklą reprezentuojantis vaikas. Šiais metais teisėjų dėmesį patraukė „nepakartojama Lucaso šypsena“. Generalinio direktoriaus teigimu, vaikas „tobulai atitinka prekės ženklo įvaizdį“.

Kartu su populiarumu socialiniuose tinkluose Lucasas bus apdovanotas ir 50 tūkst. JAV dolerių vertės piniginiu prizu, kurį jo tėvai žada investuoti į sūnaus mokslus.

Jasonas, mažojo berniuko tėtis, tikisi, kad jo sūnaus pergalė pakeis požiūrį į negalią: „Tikimės, kad ši pergalė atneš truputį šviesos ir padės specialiųjų poreikių turintiems žmonėms susilaukti priėmimo, o ne dar daugiau apribojimų“. Lucaso išrinkimas 2018 m. kūdikiu yra simbolinė vilties žinutė.

Versta pagal: Gerber baby: Child products company chooses Lucas Warren as first 'spokesbaby' with Down syndrome, Lucas, porteur de trisomie 21, élu « bébé de l’année 2018 » !

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.