img

Diskusija „Demokratija ir Vakarų civilizacijos vertybės“

Diskusija „Demokratija ir Vakarų civilizacijos vertybės“

DISKUSIJA

    „Demokratija ir Vakarų civilizacijos vertybės“

   

Organizatoriai: Laisvos visuomenės institutas, Lietuvos socialinių inovacijų klasteris ir  VŠĮ “Ramintoja”.

Formatas: Tautų kiemo diskusijų erdvė

Transliacijos data: Rugsėjo 16 d.  19 val.

Transliaciją vykdo: DELFI TV, LRT, BM TV, Dzūkijos televizija, Šiaulių televizija, Marijampolės televizija, Ventos televizija, Pūkas TV, TV Aidas, Laisvos visuomenės instituto facebook ir youtube paskyrose.

Diskusijos vieta: Valstybės pažinimo centras, LR Prezidentūra

Diskusijos dalyviai: LR Prezidentas dr. Gitanas Nausėda, Vilniaus Arkivyskupas dr. Gintaras Grušas, Vilniaus universiteto profesorius dr. Alvydas Jokubaitis

Diskusijos vedėjas: žurnalistas Virginijus Savukynas

Anotacija: Vakarų visuomenėse įsivyraujantis moralinis reliatyvizmas ir vertybinė sumaištis kelia pavojų bendrojo gėrio pagrindams ir piliečių santarvei. Stebime naujus iššūkius demokratijos ateičiai, piliečių nepasitenkinimą savo atstovais, susipriešinimą ir politinio radikalizmo didėjimą. Kas yra tvarūs demokratijos ir valstybės pagrindai? Į ką šiandien turėtų būti nukreiptos Lietuvos respublikos piliečių viltys?

Stebėti diskusiją galite čia

 

© 2021, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.