img

Izraelio išradimas leis nėščiosioms ultragarso rezultatą pamatyti telefone

Izraelio išradimas leis nėščiosioms ultragarso rezultatą pamatyti telefone

Nuo tada, kai moterys įgijo galimybę ultragarso būdu pamatyti savo kūdikius, žmogaus gyvybę ginantys aktyvistai kovoje prieš abortus užima vis geresnę padėtį. Naujausias Izraelio išradimas gali tapti kitu svarbiu ginklu prieš nekaltų kūdikių žudymą: Izraelio startuolis PulseNmore LTD šiuo metu baigia kurti revoliucinį rankinį ultragarso įrenginį, kuris nėščiosioms leis matyti jų kūdikių ultragarsą išmaniuosiuose telefonuose.

Laikraštis Times of Israel praneša, kad sukurtas prietaisas gali būti prijungtas prie bet kurio išmaniojo telefono, rodyti ultragarso vaizdus mamai ir netgi perduoti juos jos gydytojui. Vienas PulseNmore bendraautoris dr. Elazaras Sonnenscheinas televizijai sakė: „Išradimas yra skirtas naudoti tik tada, kai būtina, kai kyla nerimas“.

Petah Tikvos Rabino medicinos centro Akušerijos ultragarso skyriaus profesorius Israelis Meisneris pastebėjo: „Naujasis išradimas turi vieną didelį privalumą, tai – raminantis poveikis. Kartais moterys nejaučia kūdikio judėjimo, skambina gydytojui ir joms liepiama atvykti į greitosios pagalbos skyrių. Dabar bus galimybė prisidėti telefoną prie pilvo ir pamatyti savo kūdikį“.

„Šis ultragarsas nėra tinkamas kūdikio ydų tikrinimui ar nėštumo nustatymui. Naujasis įrenginys turi vienintelę paskirtį – nuraminti moterį, leisti jai pamatyti savo vaisių, kai jaučia nerimą, ir suprasti, kad viskas atrodo gerai“, – papildė prof. I. Meisneris.

Įmonės PulseNmore LTD teigimu, įrenginys buvo sėkmingai testuotas JAV ir gali būti panaudotas iki 25 kartų. Manoma, kad kai išradimas bus sertifikuotas Izraelio Sveikatos ministerijos, jis kainuos apie 190 dolerių.

versta iš Israel Invents Awesome Gift For Pro-Life Movement: Smartphone Device...

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.