Kviečiame rašyti laiškus Seimo nariams, nepritariant B. Sabatauskaitės skyrimui

Kviečiame rašyti laiškus Seimo nariams, nepritariant B. Sabatauskaitės skyrimui
Laiško pavyzdys

 

Gerbiamas Seimo nary,

Prašau nepritarti Birutės Sabatauskaitės skyrimui Lygių galimybių kontroliere.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba turėtų proporcingai rūpintis įvairių grupių lygių teisių užtikrinimu, o ligšiolinė B. Sabatauskaitės veikla rodo teisininkės šališkumą ir angažuotumą vienos konkrečios asmenų grupės atžvilgiu. Deja, galima manyti, kad dirbdama kontroliere ji savo sprendimais tą grupę akcentuotų, savo galias naudotų LGBT ideologijos diegimui bei ignoruotų kitų visuomenės grupių poreikius..

Be to, neramina akivaizdus nepotizmas, nes B. Sabatauskaitė yra įtakingo socialdemokrato Juliaus Sabatausko dukra.

Pagarbiai

Vardas pavardė

 

 

Seimo narių el.p.

viktoras.fiodorovas@lrs.lt

vytautas.gapsys@lrs.lt

aidas.gedvilas@lrs.lt

Andrius.Mazuronis@lrs.lt

 Arturas.Skardzius@lrs.lt

ieva.urboniene@lrs.lt

Mindaugas.Puidokas@lrs.lt

vaida.giraityte@lrs.lt

valentinas.bukauskas@lrs.lt

vigilijus.jukna@lrs.lt

evelina.dobrovolska@lrs.lt

ieva.pakarklyte@lrs.lt

kasparas.adomaitis@lrs.lt

marius.matijosaitis@lrs.lt

monika.osmianskiene@lrs.lt

arturas.zukauskas@lrs.lt

Ausrine.Armonaite@lrs.lt

morgana.daniele@lrs.lt

Patarėjai, padėjėjai

tomas.raskevicius@lrs.lt

vytautas.mitalas@lrs.lt

andrius.bagdonas@lrs.lt

arminas.lydeka@lrs.lt

Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt

Jonas.Varkalys@lrs.lt

Juozas.Baublys@lrs.lt

Kestutis.Glaveckas@lrs.lt,

 raimundas.lopata@lrs.lt

Ricardas.Juska@lrs.lt

romualdas.vaitkus@lrs.lt

Simonas.Gentvilas@lrs.lt

viktoras.pranckietis@lrs.lt

Viktorija.Cmilyte@lrs.lt

Virgilijus.Alekna@lrs.lt

beata.petkevic@lrs.lt

Ceslav.Olsevski@lrs.lt

rita.tamasuniene@lrs.lt

Andrius.Palionis@lrs.lt

jonas.pinskus@lrs.lt

zigmantas.balcytis@lrs.lt

alsysa@lrs.lt, Algirdas.Sysas@lrs.lt

Dovile.Sakaliene@lrs.lt

gintautas.paluckas@lrs.lt

Julius.Sabatauskas@lrs.lt

eugenijus.sabutis@lrs.lt

kestutis.vilkauskas@lrs.lt

linas.jonauskas@lrs.lt

liudas.jonaitis@lrs.lt

orinta.leipute@lrs.lt

Rasa.Budbergyte@lrs.lt

tomas.biciunas@lrs.lt

vidmantas.kanopa@lrs.lt

vilija.targamadze@lrs.lt

Agne.Sirinskiene@lrs.lt

Algimantas.Dumbrava@lrs.lt

algirdas.stoncaitis@lrs.lt

Antanas.Vinkus@lrs.lt

Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Asta.Kubiliene@lrs.lt

Aurelijus.Veryga@lrs.lt

Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Dainius.Gaizauskas@lrs.lt

Dainius.Kepenis@lrs.lt

deividas.labanavicius@lrs.lt

Eugenijus.Jovaisa@lrs.lt

giedrius.surplys@lrs.lt

Gintautas.Kindurys@lrs.lt

Guoda.Burokiene@lrs.lt

Jonas.Jarutis@lrs.lt

Juozas.Varzgalys@lrs.lt

Kestutis.Mazeika@lrs.lt

laima.mogeniene@lrs.lt

laima.nagiene@lrs.lt

ligita.girskiene@lrs.lt

Algimantas.Kirkutis@lrs.lt

lukas.savickas@lrs.lt

Rima.Baskiene@lrs.lt

Rimante.Salaseviciute@lrs.lt

robertas.sarknickas@lrs.lt

Ruta.Miliute@lrs.lt

Stasys.Tumenas@lrs.lt

saulius.skvernelis@lrs.lt

Tomas.Tomilinas@lrs.lt

Valius.Azuolas@lrs.lt

zenonas.streikus@lrs.lt

Vytautas.Bakas@lrs.lt

Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt

domas.griskevicius@lrs.lt

pegraz@lrs.lt

valdemaras.valkiunas@lrs.lt

Vytautas.Bakas@lrs.lt

Agne.Bilotaite@lrs.lt

aiste.gedviliene@lrs.lt

Algis.Strelciunas@lrs.lt

Andrius.Kupcinskas@lrs.lt

Andrius.Navickas@lrs.lt

andrius.vysniauskas@lrs.lt

antanas.cepononis@lrs.lt

Antanas.Matulas@lrs.lt

arunas.valinskas@lrs.lt

Arvydas.Anusauskas@lrs.lt

arvydas.pocius@lrs.lt

audrius.petrosius@lrs.lt

Audronius.Azubalis@lrs.lt

Bronislovas.Matelis@lrs.lt

Dainius.Kreivys@lrs.lt

dalia.asanaviciute@lrs.lt

Edmundas.Pupinis@lrs.lt

emanuelis.zingeris@lrs.lt

Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Gintare.Skaiste@lrs.lt

Ingrida.Simonyte@lrs.lt

Irena.Haase@lrs.lt

jonas.gudauskas@lrs.lt

 jurgis.razma@lrs.lt

jurgita.sejoniene@lrs.lt

jurgita.siugzdiniene@lrs.lt

Justas.Dziugelis@lrs.lt

justinas.urbanavicius@lrs.lt

Kazys.Starkevicius@lrs.lt

Kestutis.Masiulis@lrs.lt

kristijonas.bartosevicius@lrs.lt

laima.andrikiene@lrs.lt

Laurynas.Kasciunas@lrs.lt

linas.slusnys@lrs.lt

liuda.pociuniene@lrs.lt

matas.maldeikis@lrs.lt

Mykolas.Majauskas@lrs.lt

mindaugas.linge@lrs.lt

mindaugas.skritulskas@lrs.lt

Monika.Navickiene@lrs.lt

paule.kuzmickiene@lrs.lt

Paulius.Saudargas@lrs.lt

Radvile.Morkunaite@lrs.lt

Sergejus.Jovaisa@lrs.lt

Stasys.Sedbaras@lrs.lt

Valdas.rakutis@lrs.lt

vialek@lrs.lt

Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt

Vytautas.Kernagis@lrs.lt

Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt

© 2021, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ “Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.