img

LVI valdybos narys, teisininkas LRT laidoje „Lietuva kalba”

LVI valdybos narys, teisininkas LRT laidoje „Lietuva kalba”
„Civilinės sąjungos įstatymo projektas iš esmės imituoja santuoką. Nėra priežasčių manyti, kad heteroseksualios poros, kurios dėl objektyvių ar subjektyvių priežasčių iki šiol nesudarė santuokos, ims ją sudarinėti, jei santuoka bus pavadinta „civiline sąjunga“. Šis projektas skirtas vienalytėms poroms. Juo siekiama apeiti Konstitucijos 38 str. nuostata, kad santuoka, tai yra susitarimas sukurti šeimos teisinius santykius, gali būti sudaroma tik vyro ir moters.” – teigė LVI valdybos narys, teisininkas Vygantas Malinauskas, praėjusią savaitę dalyvaudamas LRT laidoje „Lietuva kalba” , kurioje buvo diskutuojama apie tai, kodėl Lietuvos visuomenė taip priešinasi partnerystės įstatymui.
 
Šia tema laidoje kartu diskutavo: Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Jūratė Juškaitė, Laisvos visuomenės instituto valdybos narys Vygantas Malinauskas, tinklaraštininkas Lukas Ramonas, Seimo pirmininko pavaduotojas Andrius Mazuronis, Seimo Sveikatos reikalų komiteto narė Jurgita Sejonienė, VDU informatikos profesorius Gailius Raškinis.
 
Plačiau: LRT laidoje „Lietuva kalba" 
 

© 2022, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.