img

Planuotos tėvystės organizacijos metiniai pasiekimai: 321 384 abortuoti vaikai

Paskelbta: 

Planuotos tėvystės organizacijos metiniai pasiekimai: 321 384 abortuoti vaikai

Planuotos tėvystės organizacijos (toliau – PTO) metinėje ataskaitoje nurodoma, kad 2016-2017 fiskalinių metų laikotarpiu organizacija atliko 321 384 abortus.

Tai šiek tiek mažesnis skaičius nei metais prieš tai, kai PTO atliko 328 348 abortus. Bendrosios PTO pajamos yra 1,46 mlrd. dolerių, 37 proc. arba 543,7 mln. iš jų gaunami iš JAV mokesčių mokėtojų.

Amerikos laisvės lygos vykdomasis direktorius Jimas Sedlakas teigia, kad tai mažiausias PTO atliktų abortų skaičius per dešimtmetį. „PTO pranešė ne tik apie mažiau atliktų abortų, bet ir apie šiek tiek sumažėjusį valstybės finansavimą (nuo 554,6 mln. iki 543,7 mln. dolerių). Taip pat pranešta apie mažiau dėl gimstamumo kontrolės priemonių besikreipusių klienčių, mažiau išdalintų skubios kontracepcijos rinkinių, atliktų nėštumo ir lytinių ligų testų. Unikalių klientų skaičius taip pat neišaugo“, – komentuoja J. Sedlakas.

Praeitais metais PTO, pritraukusi 721 tūkst. naujų rėmėjų, kurie parėmė organizaciją vidutiniškai po 120 dolerių, surinko apie 86,5 mln. dolerių.

„Paanalizavę ataskaitą manome, kad pernai PTO mažino savo medicininę veiklą, tačiau aktyviau dirbo burdami bendruomenę ir veikdami politiškai“ , – pastebi Amerikos laisvės lyga.

PTO parengė tik 3 889 siuntimus konsultuotis dėl įvaikinimo ir 7 762 – dėl prenatalinių paslaugų. Tai reiškia, kad santykis yra 1 įsivaikinimas prie 83 abortų arba 1 prenatalinė priežiūra moteriai prie 239 abortų.

Organizacijos Live Action paviešintas tyrimas parodė, kad PTO centrai Jungtinėse Amerikos Valstijose nuolatos atstumia moteris ir merginas, kurioms reikalingos prenatalinės paslaugos. Tik trys iš 68 Live Action tyrėjų aplankytų PTO centrų turėjo sąlygas moterims atlikti ultragarso tyrimą kitu atveju nei abortas.

Ataskaitoje taip pat teigiama, kad po persileidimo PTO rūpinosi tik 1 182 moterimis.

„Nestebina, kad vadovaujant Cecile Richards abortų milžinė Planuotos tėvystės organizacija vėl apribojo prenatalines paslaugas iki praktiškai jų nevykdymo, sumažino kontraceptines paslaugas ir aptarnavo mažiau nei 100 tūkst. žmonių per metus, bet vis tiek atliko virš 321 tūkst. abortų“ , – teigia buvusi PTO direktorė, dabar kovotoja už gyvybę Abby Johnson.

„PTO metinė ataskaita atskleidžia, kad tai yra ne sveikatos organizacija, bet politinis judėjimas, siekiantis skleisti idėjas už abortą tarp kuo daugiau amerikiečių“, – sako A. Johnson, kuri šiuo metu vadovauja įstaiga, padedančiai abortus atliekantiems medikams palikti industriją.

Ataskaita taip pat atskleidžia, kad PTO septyniolikoje naujų vietų atlieka hormonų terapiją translyčiams.

Abortų milžinė ataskaitoje teigia esanti pasipriešinimo Trumpo administracijai ir priešiškai politinei aplinkai lyderė.

Taip pat PTO teigia, kad jos 50 naujų studentų skyrių universitetuose yra solidi jaunimo bazė. Tačiau Studentų už gyvybę Amerikoje organizacija (toliau – SFLA) pernai įkūrė beveik 120 tokių skyrių. „SFLA šiuo metu universitetų miesteliuose turi per 1,2 tūkst. studentų visose valstijose. PTO džiaugiasi vedanti mokymus 750-iai jaunų aktyvistų iš vienuolikos miestų, bet SFLA mokymus vedė beveik 11 tūkst. studentų iš visos šalies. Gyvybę palaikanti karta akivaizdžiai turi daugiau energijos, aistros ir motyvacijos pasiekti, kad iš PTO būtų atimtas valstybinis finansavimas. Būtina pasiekti, kad finansavimas būtų nubrauktas, o studentų gyvybės apsaugotos nuo grobikiškos į pelną orientuotos iniciatyvos. Tačiau gerai yra tai, kad akivaizdu, jog vis daugiau žmonių siekia apginti negimusių žmonių teises, o ne PTO verslą“, – teigia SFLA prezidentė Kristan Hawkins.

šaltinis: lifesitenews.com

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.