img

Kanada pasuose įteisino trečią lyties pasirinkimą

Paskelbta: 

Kanada pasuose įteisino trečią lyties pasirinkimą

Kanados Vyriausybė įteisino galimybę asmens dokumente pasirinkti trečią lyties variantą: kanadiečiai, nenorintys pase identifikuotis kaip vyras ar moteris, galės nurodyti ženklą X.

X pasirinkimas reikš, kad lytis yra nenurodyta, ir bus galimas nuo rugpjūčio 31 dienos. Imigracijos, pabėgėlių ir pilietybės ministerijos teigimu, tokio pasirinkimo galimybė vėliau turėtų atsirasti ir kituose dokumentuose.

Imigracijos, pabėgėlių ir pilietybės ministras Ahmedas Hussenas teigia, kad ši naujovė yra liberalios vyriausybės įsipareigojimo „remti LGBTQ2 teises ir daryti pažangą siekiant lyčių lygybės, įvairovės ir įtraukties“ dalis.

Sprendimo oponentų nuomone, šis Vyriausybės bandymas priversti savo piliečius neigti mokslinius faktus ir biologinę realybę yra labai žalingas. „Tai pavojinga ir vaikams, kurie dėl visuomenėje normalizuojamo transgenderizmo patirs dar didesnę seksualinio sutrikimo riziką.“

Tuo tarpu transgenderizmo aktyvistai skundžiasi, kad toks reguliavimas nepakankamas, o Kanados provincijos vilkina taip reikalingą progresą žmogaus teisėms užtikrinti ir savo reguliavimo nesusieja su nacionaliniais įstatymais.

Šiuo metu pasuose trečiąjį lyties pasirinkimą leidžia Kanada, Vokietija, Australija, Naujoji Zelandija, Bangladešas, Indija, Nepalas ir Pakistanas.

šaltinis: lifesitenews.com

© 2017 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.