img

Skirk 1.2% nuo GPM LVI veiklai

Skirk 1.2% nuo GPM LVI veiklai

Brangus Laisvos visuomenės instituto bičiuli,

 

Kreipiamės į Jus dėl išaugusios grėsmės mūsų visuomenės pamatiniams gėriams ir ypatingo poreikio sustiprinti Laisvos visuomenės instituto veiklą. Naujos valdančios koalicijos partneriai Seimo pavasario sesijoje žada siekti:

• lyčiai neutralios partnerystės įteisinimo, kuris pakeis šeimos sampratą;
• Stambulo konvencijos, įvedančios socialinės lyties sąvoką į teisinę sistemą, ratifikavimo;
• lyties keitimo įteisinimo;
• teisės į abortą įtvirtinimo Reprodukcinių teisių įstatyme;
• žodžio ir įsitikinimų laisvės varžymo per „neapykantos kalbos“ normas;
• narkotinių medžiagų asmeniniam vartojimui įteisinimo ir t.t.

Laisvos visuomenės institutas (toliau – LVI) – nevyriausybinė, pelno nesiekianti organizacija, sauganti pamatinius visuomenės gėrius. Dėkojame Jums, kad prisidedate prie Laisvos visuomenės instituto misijos įgyvendinimo. Jūsų palaikymo ir finansinės paramos dėka galime sėkmingai vykdyti veiklą, telkti kompetentingus ekspertus, mokslininkus, teisininkus, straipsnių autorius, vertėjus ir kitus specialistus, galinčius greitai ir kokybiškai reaguoti į kylančius iššūkius laisvai visuomenei Lietuvoje bei tęsti užsibrėžtus darbus (plačiau skaitykite čia).

Prisidėti prie VšĮ „Laisvos visuomenės instituto“ veiklos ir tapti rėmėjais galite bet kuriuo iš šių būdų (daugiau informacijos spauskite čia).

 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.

 

Laisvos visuomenės instituto komanda

 

© 2021, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.