img

Tekstilės milžinė nusprendė neskirstyti drabužių pagal lytis

Paskelbta: 

Tekstilės milžinė nusprendė neskirstyti drabužių pagal lytis

Didžiosios Britanijos naujienų gigantas The Independent pranešė, kad nuo šiol populiaraus gamintojo John Lewis drabužių linija visus vaikiškus drabužius priskirs kategorijai „berniukai ir mergaitės“ (angl. Girls & Boys) tam, kad būtų atsisakyta drabužių skirstymo pagal lytis.

„Nepaisant šio naujo skirstymo, drabužių stilius liko nepakitęs. Galima matyti ir suknelių bei sijonų su gėlių raštais. Tiesiog drabužių linija šiuo pavyzdžiu rodo, kad sukneles ir sijonus gali nešioti ne tik mergaitės, bet ir berniukai“, – rašo The Independent.

John Lewis drabužių linijos vaikams vadovė Caroline Bettis teigia: „Mes nenorime per prievartą brukti lyčių stereotipų savo drabužių linijoje. Vietoje to norime pasiūlyti didesnę įvairovę klientams, kad vaikų tėvai ar patys vaikai galėtų nesigėdydami pasirinkti sau patinkančius drabužius“.

John Lewis taip pat iš pagrindų keis savo interneto svetainę tam, kad ši atitiktų minėtus  pokyčius. Nuo šiol svetainėje nebebus drabužių skirstymo į mergaitiškus ir berniukiškus.

Tekstilės milžinės sprendimas atsisakyti drabužių skirstymo pagal lytis socialiniuose tinkluose susilaukė begalės prieštaringų vertinimų.

šaltinis: independent.co.uk

© 2017 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.