img

Išsigelbėjo nuo aborto: medikai nepastebėjo dvynukės

Išsigelbėjo nuo aborto: medikai nepastebėjo dvynukės

Prieš įvykstant balsavimui dėl abortų Airijos gyventojai turi progą išgirsti amerikietę Claire Culwell, keliaujančią po pasaulį ir pasakojančią savo išskirtinę istoriją apie aborto patirtį.

Moteris pasakoja, kad jos motina Tonya pastojo būdama vos trylikos metų. Penktąjį nėštumo mėnesį Tonya‘os motina, Claire senelė, nuvedė nėščią merginą pasidaryti aborto.

Claire atskleidžia, kad savo biologinę motiną turėjo progą sutikti prieš keletą metų. Ši pasakojo, kad nenorėjo darytis aborto, tačiau jos mama pasakė aiškiai: „Atsikratyk to vaiko“.

Claire dvynė sesuo buvo nužudyta aborto metu, o pati Claire pasiliko gimdoje, kadangi gydytojai jos nepastebėjo. Kiek vėliau ji gimė natūraliai, nors ir per anksti. Prieš palikdama ją ligoninėje Tonya ja rūpinosi dvi dienas.

„Likau ligoninėje, kol mane pasiėmė įtėviai. Tada man buvo mėnuo su puse. Svėriau tik 2,260 kg“, – pasakoja Claire ir paaiškina, kad jos biologinei motinai tai nebuvo lengva patirtis.

„Viena iš mūsų buvo nužudyta, o kita išgyveno“, – pasakoja ji ir prideda, – „Išgyvenau abortą. Mano gyvenimas yra liudijimas, kad egzistuoja puikios alternatyvos abortui, pavyzdžiui, įvaikinimas“. Visą Claire liudijimą anglų kalba galite peržiūrėti čia.

Už gyvybę dirbantys aktyvistai teigia, kad gyvybę ginanti Airijos konstitucinė nuostata yra išgelbėjusi per 100 tūkst. kūdikių gyvybių. Jei ji bus panaikinta, įstatymų leidėjai svarstys įstatymų projektą, pagal kurį abortą dėl bet kokios priežasties bus galima atlikti iki 12-os nėštumo savaitės.

versta pagal La historiadeClaire: sesalvódel aborto porqueacabaroncon su gemela y a ellanolavieron

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.