Akcija „Renkuosi gyvybę“, 2019

Akcija „Renkuosi gyvybę“, 2019

2019 m. spalio 30 d. (trečiadienį) 19 val. uždekime žvakutę už kiekvieną negimusį vaiką. Už gyvybę iki gimimo ir po jo. Liepsneles įžiebti kviečiame Vilniaus Katedros aikštėje.

Jei manai, kad kiekvienas pradėtas žmogus turi teisę gimti ir gyventi,
jei nori padėti moterims, kurios laukiasi kūdikių, bet patiria įvairių sunkumų ir dėl to svarsto apie abortą,
jei nori būti kartu su tais, kurie neabejingi žmogaus gyvybės apsaugai,
jei nori diskutuoti, palaikyti, išsakyti savo nuomonę apie žmogaus gyvybę ir jos apsaugą, spalio 30 d. susitikime Katedros aikštėje.

#renkuosigyvybe

RENGINIO PROGRAMA:
18:30 val. Šv. Mišios už visus negimusius kūdikius Vilniaus arkikatedroje.
19:00 val. Žvakučių uždegimas Katedros aikštėje.

KVIEČIAME PRSIJUNGTI ir kitus miestus, miestelius – bendruomenes, organizacijas, šeimas savo iniciatyva. Informuokite mus apie norą rengti akciją savo mieste info@laisvavisuomene.lt, gaukite daugiau akcijos gairių informacijos telefonu + 370 614 01479.

AKCIJOS INICIATORIUS Laisvos visuomenės institutas.
Organizatoriai: Neplanuotas nėštumas, VŠĮ „Krizinio nėštumo centras“, Kolumbo Riteriai Lietuvoje, Šv. Tomo Moro klubas, Studentų ateitininkų sąjunga

PARTNERIAI: Artuma, Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija, Krikščioniškieji Gimdymo namai, Šeimos institutas, Sąjunga Vardan Šeimos, Korporacija GAJA, jaunimo sambūris Pro Patria, Gyvenimo ir tikėjimo institutas, Pasaulio gydytojų federacijos „Už žmogaus gyvybę“ Lietuvos asociacija, VDU Santuokos ir šeimos studijų centras, Asociacija „Už gyvybę“.

© 2019 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.