img

Konkurse „Mis Visata 2018“ Ispanijai atstovaus translytė

Paskelbta: 

Konkurse „Mis Visata 2018“ Ispanijai atstovaus translytė

Angela Ponce tapo pirmąja translyte, laimėjusia Mis Ispanija titulą ir dabar svajoja apie konkurso Mis Visata, kur atstovaus Ispanijai, karūną.

„Neatėjau čia su žinute apie taiką pasaulyje. Aš nešu tolerancijos, pagarbos, įtraukimo, meilės sau ir kitiems žinią“, – sakė modelis.

26 metų amžiaus modelis iš Kadiso bus pirmoji translytė konkurso Mis Visata scenoje.

A. Ponce gimė vyru, tačiau sako visuomet besijautusi moterimi. Laikui bėgant A. Ponce priėmė savo moterišką tapatybę.

Šiemet A. Ponce konkurse dalyvavo ne pirmą kartą – dėl Mis Ispanijos titulo modelis kovėsi ir 2015 metais, tačiau tuomet karūnos nelaimėjo. Tais metais Ispanijos atstovė Mireia Lalaguna laimėjo Mis Visatos konkursą.

Tuomet A. Ponce pasakojo, kad anksti žinojo, jog yra kitokia. „Kai tėvai klausė, kokio žaislo noriu, iš karto rinkausi barbes“. Modelis pasakoja, kad jau 11 metų pradėjo atrasti transseksualumą ir ieškoti savęs. A. Ponce lyties keitimo procesą baigė 2014 metais. Po 2015-ųjų konkurso ji sakė: „Žmonės nežino, kas yra transseksualumas, jie vis dar painioja jį su transvesticizmu“. Ji teigė, kad kova už translyčių bendruomenės Ispanijoje teises tęsiasi.

Konkurso Mis Visata organizacinis komitetas dar 2012 metais pakeitė taisykles ir leido konkurse dalyvauti ir translytėms, kurios anksčiau buvo vyrai.

parengta pagal: lavoz.com, missosology.org, dailymail.co.uk

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.