img

Mokymai „Strateginio komunikavimo su parlamentinėmis struktūromis pagrindai“.

Mokymai „Strateginio komunikavimo su parlamentinėmis struktūromis pagrindai“.

NVO atstovus, dirbančius su šeimomis kviečiame į mokymus „Strateginio komunikavimo su parlamentinėmis struktūromis pagrindai“.

Šie mokymai yra „NVO atstovavimas šeimoms nacionaliniu lygmeniu” mokymų tęsinys, kurių metu gilinsimės į darbo su parlamentinėmis struktūromis specifiką, problemos formulavimą, strategijos pasirinkimą ir kt.

Lektorius – politologas, ISM ekonomikos ir politikos programos vadovas doc. dr. Vincentas Vobolevičius.

DATA: 2020 m. birželio 25 – 26 d. (ketvirtadienis – penktadienis) 13:30 -17:00 val.
VIETA: Online, naudojant Zoom platformą.

MOKYMŲ TIKSLAS – pagerinti NVO atstovų, dirbančių su šeimomis, strateginio komunikavimo su parlamentinėmis struktūros žinias bei įgūdžius ir pasidalinti gerąja praktika.

Prašome REGISTRUOTIS iki birželio 22 d. https://forms.gle/YnZbYazCt5geyXKE7.

Mokymai vykdomi, įgyvendinant SADM finansuojamą NVO institucinio stiprinimo projektą “AŠIS: atstovavimo šeimų interesams stiprinimas 2020”

___________________

Birželio 25-26 d. vyko šeimoms atstovaujančių ir su šeimomis dirbančių NVO atstovams skirti mokymai „Strateginio komunikavimo su parlamentinėmis struktūromis pagrindai“.

Mokymų I dalyje išsiaiškinta terminologija, kas yra politinė galia, įtakingiausi politikos formuotojai įvairiose politinėse aplinkose. Aptarta parlamentinių komitetų svarba bei politinių partijų specifika. Praktinėje dalyje dalyviai analizavo realias bei modeliuojamas situacijas, sudarinėjo strateginį problemos sprendimo įgyvendinimo planą.

II mokymų dalyje kalbėta apie teisėkūros procesus Seime ir visuomeninę jų kontrolę. Kaip NVO atstovai gali bendradarbiauti su parlamentinėmis struktūromis, teikti jiems pasiūlymus bei rekomendacijas, dalyvauti darbo grupėse, išreikšti savo organizacijos poziciją. Diskutuota, kodėl kartais institucijų reagavimas užtrunka, kaip ir kokiais terminais vyksta procesas, analizuota, kas trukto NVO atstovų efektyviam komunikavimui su parlamentinėmis struktūromis.

Nuoširdžiai dėkojame lektoriams Vincentas Vobolevičius ir Ramūnas Aušrotas bei visiems dalyviams. Tikimės, kad mokymai dalyviams suteikė žinių reikalingų atstovavimo šeimoms srityje, pagerino darbo su parlamentinėmis struktūromis įgūdžius, praplėtė matymo lauką ir įkvėpė ryžtingai veiki šeimų labui.

© 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.