img

Susitikimas Vilniuje su M. REGNERUS „Vienos lyties partnerystės įteisinimas: sociologinė perspektyva“

Susitikimas Vilniuje su M. REGNERUS „Vienos lyties partnerystės įteisinimas: sociologinė perspektyva“
Spalio 13 d. 19 val. Laisvos visuomenės institutas kartu su VšĮ Ramintoja kviečia į susitikimą–diskusiją „Vienos lyties partnerystės įteisinimas: sociologinė perspektyva“ Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje. Diskusija vyks gyvai.
 
SVEČIAS
Mark Regnerus, sociologijos profesorius Teksaso universitete Ostine ir vyresnysis darbuotojas Ostino šeimos ir kultūros studijų institute, tyrinėjantis seksualinio elgesio, šeimos, santuokos ir religijos temas.
 
Markas – daugiau nei 40-ies recenzuotų mokslinių straipsnių autorius, publicistas, taip pat yra parašęs tris knygas, kurias išleido Oxford University Press. Jose jis pasakoja apie technologijų įtaką seksualumui, sekso ir religijos santykį. Ypatingai garsiai visame pasaulyje nuskambėjo 2012 m. M. Regneruso atliktas tyrimas apie vaikus, kurių tėvai palaiko santykius su tos pačios lyties partneriu ar partnere.
Renginį ves ir diskusiją moderuos politologas Augminas Petronis. 
 
DATA
Spalio 13 d., trečiadienį, 19 val., po šv. Mišių.
 
VIETA
Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, I aukšte, Pirmo blyno patalpose (Savičiaus g. 15, Vilniuje).
 
ORGANIZATORIAI
 Laisvosios visuomenės institutas
 VšĮ Ramintoja

 

© 2021, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.