img

Naujausioje ataskaitoje – daugiau nei 500 nepakantumo ir diskriminacijos atvejų prieš Europos krikščionis

Paskelbta: 

Naujausioje ataskaitoje – daugiau nei 500 nepakantumo ir diskriminacijos atvejų prieš Europos krikščionis

Naujausioje Netolerancijos ir diskriminacijos prieš krikščionis Europoje observatorijos (angl. Observatory on Intolerance and Discrimination against Christians in Europe) ataskaitoje  pateikiama informacija apie daugiau nei 500 dokumentuotų nepakantumo ir diskriminacijos atvejų prieš Europos krikščionis 2016-2017 metais. Dokumente nurodyti įvairūs priešiškumo atvejai, su kuriais krikščionys susidūrė kasdieniame gyvenime: nuo religijos laisvės, tėvystės teisių, saviraiškos ir sąžinės laisvių suvaržymo iki fizinių išpuolių ir vandalizmo bažnyčiose bei kapinėse.

Ataskaita paaiškina terminologiją, kurią Observatorija naudoja krikščionių Europoje situacijos apibūdinimui, pateikia pavyzdžių ir rekomendacijų politikos formuotojams, nuomonės lyderiams bei visuomenei.

„Stebime ne tik brutalius išpuolius prieš krikščionis ir krikščioniškus pastatus, paminklus bei kapines, bet ir krikščionių valdomų verslų finansinį sužlugdymą, krikščionių vertimą rinktis tarp moralinių vertybių ir jų profesinės karjeros, krikščioniškų studentų būrelių nutildymą universitetuose bei pernelyg didelį valdžios kišimąsi į tėvų teises. Esminės religijos, sąžinės ir saviraiškos laisvės tampa beprasmėmis, kai jomis laisvai naudotis negali visi europiečiai“, – pastebi Observatorijos vykdomasis direktorius.

Daugiau informacijos bei pati ataskaita prieinama čia.

parengta pagal intoleranceagainstchristians.eu

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.