Pirmoji Europoje tarptautinė konferencija apie gender ideologijos pasekmes

Pirmoji Europoje tarptautinė konferencija apie gender ideologijos pasekmes

Š. m. vasario 23 d. nuo 9 val. Lietuvos laiku Madride vyks tarptautinė konferencija apie biologinę lytį, gender ir švietimą. Renginį bus galima stebėti feisbuke ir youtube.

Konferencijos dalyviai:

Walt Heyer – biologinis vyras, buvęs transseksualas, 8 metus gyvenęs kaip moteris. Šiuo metu jis yra grįžęs prie savo vyriškos tapatybės ir suteikia pagalbą transseksualams, kurie jos prašo.

Miriam Ben-Shalom – homoseksuali pedagogė ir aktyvistė. Ji sulaukė kritikos iš LGBT grupių už tai, kad gynė moterų ir vaikų teises nuo gender ideologijos.

Michelle Cretella – medikė ir Amerikos pediatrų kolegijos prezidentė. Pranešime paaiškins, kodėl lytis yra DNR nulemta nuo žmogaus pradėjimo momento ir apibrėžta kiekvienoje jo kūno ląstelėje.

Glenn Stanton – filosofijos, istorijos ir religijos daktaras bei organizacijos Focus on the Family vadovas. Pasakos apie tai, kad LGBT bendruomenės nariai turi būti mylimi net tada, kai su jais nesutinkame, kadangi jie yra klaidingo mokslo aukos.

Paul W. Hruz – medikas ir Amerikos pediatrų kolegijos narys, specializuojasi vaikų endokrinologijoje. Konferencijoje kalbės apie dabartines klinikines vaikų, kurie patiria lyties disforiją, nes neatitinka jų biologinė ir socialinė lytys, gydymo gaires.

Gabriele Kuby – sociologė, lektorė, rašytoja ir knygos The Global Sexual Revolution: Destruction of Freedom in the Name of Freedom autorė. Konferencijoje paaiškins, kaip seksualinė revoliucija trikdo žmonių gyvenimus ir visuomenės konfigūraciją.

Agustin Laje – rašytojas ir politologas, knygos The Black Book of the New Left. Gender Ideology or Cultural Subversion autorius. Jo pranešimas vadinsis Gender ideologija, naujoji dešinė, naujoji kairė.

Rubén Navarro – teisininkas, besispecializuojantis žmogaus teisių klausimuose, dirbo Šventojo Sosto misijos JT asistentu ir buvo Laisvės gynimo aljanso (angl. Alliance Defending Freedom) tarptautinio biuro Ženevoje vadovas.

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ “Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.