img

Valstybės pareiga padėti moterims krizinio nėštumo situacijoje

Paskelbta: 

Valstybės pareiga padėti moterims krizinio nėštumo situacijoje

Užsiregistruoti galite iki lapkričio 15 d., spauskite čia.

Konferencija vyks per Zoom platformą.

 

2020 m. Laisvos visuomenės institutas savo renginiuose prisiminė 1994 m. Kaire vykusioje JTO Tarptautinėje gyventojų ir vystymosi konferencijoje priimtą veiksmų programą. Ji valstybėms nustatė pareigą imtis priemonių, kurios visais atvejais suteiktų žmogaus orumą atitinkančią medicinos pagalbą bei konsultavimą moterims, besikreipiančioms dėl aborto. Tuomet Lietuva taip pat dalyvavo konferencijoje ir pasirašė galutinį dokumentą, tokiu būdu prisiimdama tarptautinius įsipareigojimus šioje srityje.

Visus 2021 metus Laisvos visuomenės institutas drauge su partneriais nuosekliai siekė, kad pernai išsakytos įžvalgos virstų darbais – buvo ruošiamos Nacionalinės krizinio nėštumo prevencijos ir kompleksinės pagalbos sistemos koncepcijos gairės. Rengiant dokumentą konsultuotasi su ekspertais, mokslininkais, specialistais, kartu ieškota sprendimų ir atsakymų.

Konferencijos "Valstybės pareiga padėti moterims krizinio nėštumo situacijoje" metu apžvelgsime probleminius pagalbos moteriai, esančiai krizinio nėštumo situacijoje, aspektus, aptarsime, kompleksinės pagalbos ir prevencijos paslaugų teikimą užtikrinančios sistemos poreikį ir pristatysime Nacionalinio krizinio nėštumo prevencijos ir kompleksinės pagalbos sistemos koncepcijos gaires bei viziją.

Konferencijos tikslas – aptarti pagalbos moterims, esančioms krizinio nėštumo situacijoje, galimybes ir iššūkius bei pristatyti Nacionalinės krizinio nėštumo prevencijos ir kompleksinės pagalbos sistemos koncepcijos gaires.

Konferenciją organizuoja Laisvos visuomenės institutas su partneriais.

Būtina išankstinė registracija. Užsiregistruoti galite iki lapkričio 15 d., spauskite čia.

Kontaktinis asmuo: Diana Karvelienė, info@laisvavisuomene.lt.

Konferencija organizuojama, įgyvendinant SADM finansuojamą NVO institucinio stiprinimo projektą “AŠIS: atstovavimo šeimų interesams stiprinimas 2021.

© 2021, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.