img

Vyras už abortą sukeliančios tabletės merginai sugirdymą kaltinamas tyčiniu nužudymu

Vyras už abortą sukeliančios tabletės merginai sugirdymą kaltinamas tyčiniu nužudymu

Moteris iš Niujorko valstijos teigia, kad jos vaikinas septynioliktą nėštumo savaitę jai į gėrimą įmaišė abortą sukeliančią tabletę, dėl ko moteris prarado negimusį sūnų.

Teigiama, kad po to, kai Brooke Fiske išgėrė gėrimą ir jai prasidėjo sąrėmiai, gydytoju dirbantis jos vaikinas Imranas prisipažino į gėrimą įmaišęs tabletę.

Kai moteris sužinojo, kad laukiasi, Imranas Sikanderis jau buvo išsikraustęs į Virdžinijos valstiją. Sužinojęs apie nėštumą I. Sikanderis ragino moterį pasidaryti abortą, tačiau ji nesutiko. 17-ąją nėštumo savaitę B. Fiske nuvyko į Virdžiniją pasitarti, kaip augins negimusį kūdikį. Teigiama, kad būtent tada moters gėrimas ir buvo apnuodytas. „Vakare gerdama arbatą puodelio dugne pajaučiau smėlinės konsistencijos medžiagą ir kai pasižiūrėjau į ją atidžiau, supratau, kad tai – sutrinta tabletė“, – teigė moteris.

Po kelių valandų moterį ištiko sąrėmiai ir ji pareikalavo I. Sikanderis paaiškinti, kas vyksta. „Jis iš karto pravirko, prisipažino esąs siaubingas žmogus ir sukėlęs man abortą“, – prisimena moteris.

Vėliau Virdžinijos ligoninės centre moteris prarado vaikelį, o jos organizme buvo rasta abortą sukeliančių vaistų medžiagų. „Medicinos seselės teigimu, gimdymą sukelia 200 mg Misoprostolio, man buvo suduoti 800 mg.

I. Sikanderis šiuo metu yra kaltinamas „aborto sukėlimu ir tyčiniu svetimo asmens vaisiaus nužudymu“, o teismo posėdis planuojamas kovo mėnesį.

Situacija atrodytų paprasta – vaikinas nužudė negimusį kūdikį ir yra už tai kaltinamas. Tačiau abortus vykdantys medikai tai daro kasdien. Vienintelis skirtumas yra, ar moteris nori, kad jos negimęs vaikas būtų nužudytas. Vienu atveju tas pats veiksmas traktuojamas kaip baisi žmogžudystė, kitu – moters teisė.

Šią moralinę dilemą pripažįsta netgi abortų šalininkai. Amerikos civilinių laisvių sąjungos Reprodukcinės laisvės projekto iniciatorė Caitlin Borgmann klausia: „Galiausiai, jeigu vaisiaus nužudymas viename kontekste yra baudžiamas, kodėl neturėtų būti baudžiamas kitame? Taip tik stengiamasi nukreipti dėmesį nuo moters teisių“. Žinoma, tokiu klausimu ji siekia privesti prie visų vaisiaus teisių panaikinimo.

Logiškai yra neįmanoma apginti teiginio, jog negimusio vaiko vertė priklauso tik nuo moters noro jam leisti gyventi ar mirti.

šaltinis: dailywire.com

© 2017 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.