img

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Laisvos visuomenės institutui

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Laisvos visuomenės institutui
Šiandien kaip niekada svarbu, kad mūsų valstybė išliktų demokratiška ir laisva.
 
Demokratija turi būti puoselėjama sutelktomis pilietinės visuomenės pastangomis, kad būtų veiksminga.
 
Deja, matome daugybę nerimą keliančių tendencijų. Viešoje erdvėje įsivyrauja naujasis normalumas, kai vietoj diskusijos vyksta oponentų marginalizavimas. Argumentų kalbą keičia etikečių klijavimas. Agresyvios patyčios ir išgalvoti kaltinimai šiandien pasitelkiami norint nutildyti kitaminčius. Visai visuomenei svarbūs sprendimai primetami, priimant juos deramai neaptarus su visuomene.
 
Po tolerancijos vėliava diegiamos naujos, visuomenei nepriimtinos ideologijos. Vykdoma propaganda, kuria krikščioniškos vertybės, prigimtinė-tradicinė šeima prilyginamos putinizmui. Bandoma įtvirtinti 𝘤𝘢𝘯𝘤𝘦𝘭 kultūrą.
 
Prieš tris dešimtmečius mes pasirinkome laisvės ir demokratijos kelią, kur ginama ne tik „𝘮𝘢𝘪𝘯 𝘴𝘵𝘳𝘦𝘢𝘮“ (angl. vyraujanti) nuomonė, bet ir teisė turėti bei reikšti kitokią.
 
Laisvos visuomenės institutas jau devynerius metus aktyviai dalyvauja teisėkūros procesuose bei visuomeninėje veikloje, atlieka įstatymų stebėseną Lietuvoje bei užsienyje, tyrimus, renka ir formuoja argumentus.
 
Mes rengiame mokslines publikacijas, rašome aktualius komentarus žiniasklaidai, užsakome gyventojų nuomonės apklausas, organizuojame konferencijas, teikiame pasiūlymus įstatymų leidėjams, informuojame visuomenę bei esant poreikiui ją telkiame.
 
Todėl visokeriopa Jūsų parama yra svarbi ir reikšminga, tęsiant pradėtus darbus ir atliepiant naujus iššūkius.
 
𝗞𝘃𝗶𝗲𝗰̌𝗶𝗮𝗺𝗲 𝘀𝗸𝗶𝗿𝘁𝗶 𝟭,𝟮 𝗽𝗿𝗼𝗰. 𝗴𝘆𝘃𝗲𝗻𝘁𝗼𝗷𝘂̨ 𝗽𝗮𝗷𝗮𝗺𝘂̨ 𝗺𝗼𝗸𝗲𝘀𝗰̌𝗶𝘂̨ 𝗟𝗮𝗶𝘀𝘃𝗼𝘀 𝘃𝗶𝘀𝘂𝗼𝗺𝗲𝗻𝗲̇𝘀 𝗶𝗻𝘀𝘁𝗶𝘁𝘂𝘁𝘂𝗶.
 
Paramą taip pat galite skirti ir vienkartine ar periodine įmoka.
 
Būsime dėkingi už pasidalinimą šia žinute.
 
𝗦𝘂𝗽𝗿𝗮𝘀𝘁𝗶 𝗶𝗿 𝘃𝗲𝗶𝗸𝘁𝗶!

© 2022, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.