img

Kandidatų į savivaldybės merus sąrašas pagal abėcėlę, 2023 m.

Kandidatų į savivaldybės merus sąrašas pagal abėcėlę, 2023 m.

 

Artėjant savivaldos rinkimams, Laisvos visuomenės institutas (LVI) analizavo juose dalyvaujančių partijų ir visuomeninių komitetų kandidatų į merus nuostatas žmogaus gyvybės apsaugos, šeimos ir tėvų teisių, smurto prevencijos bei narkotikų ir alkoholio kontrolės srityse. Į merus kandidatuojančių LR Seimo narių nuomonė išreikšta jų 2020-2022 m. balsavimuose, o ne Seimo nariai buvo paprašyti nurodyti, kaip jie balsuotų už šiuos tuo metu Seime svarstytus įstatymų projektus, kurie plačiau aptarti ir priminti čia. Buvo vertinama 10 atsakymų į teisėkūros iniciatyvas iš išvestas vidurkis 5-balėje sistemoje.

Skaičius greta pavardės (nuo 0 iki 5) reiškia stipresnę kandidatų nuostatą gerbti žmogaus gyvybės apsaugą, kurti prigimtinei šeimai draugišką aplinką, pritarti tinkamai smurto prevencijai ir protingi narkotikų bei alkoholio kontrolei.

Susipažinę su savo savivaldybės kandidatų nuostatomis, atiduokite savo balsą už prigimtines žmogaus teises gerbiančios politikos šalininkus.

 

© 2023, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.