img

Moteris pasidarė 18 abortų tam, kad pagimdytų vyrui sūnų

Paskelbta: 

Moteris pasidarė 18 abortų tam, kad pagimdytų vyrui sūnų

 

Nancy Flanders

 

Daugelis nesusimąsto apie lyties pagrindu atliekamus abortus: dėl to, kad manome, jog mums tai neaktualu, arba dėl to, kad nesuvokiame, kokie jie dažni. Ši praktika yra plačiai paplitusi net tokiose šalyse kaip JAV.

Ne naujiena, kad Kinija, įgyvendindama vieno vaiko šeimoje politiką, taiko griežtas populiacijos kontrolės priemones. Šioje šalyje tėvai dažniausiai trokšta susilaukti sūnaus, todėl ilgainiui gimusių berniukų ir mergaičių statistika pakrypo pirmųjų naudai: 2004 metais buvo skaičiuojama 121,2 berniukai100-ui mergaičių. Tuo tarpu įprasta praktika būna 103–106 berniukai 100-ui mergaičių. Tačiau toks statistikos nuokrypis pastebimas ne tik Kinijoje.

Vietname daugelis šeimų gyvena manydami, kad tik berniukai gali paveldėti giminės turtą. Toks spaudimas pagimdyti sūnų moteris gali nuvaryti į neviltį. Viena iš tokių moterų pagimdė keturias dukras ir vis tiek jautėsi prislėgta, kadangi niekaip negalėjo susilaukti sūnaus. Neseniai ji Vietnamo televizijoje prisipažino abortavusi 18 mergaičių tam, kad tik galėtų pagimdyti vyro taip laukiamą sūnų. Aštuoniolika abortuotų mergaičių tam, kad gimtų vienas berniukas…

Tačiau tokios organizacijos kaip Tarptautinė planuotos tėvystės federacija (toliau – Federacija) visa tai remia. Lyties pagrindu atliekamus abortus remiantys lobistai parodo remiantys požiūrį, kad mergaitės yra mažiau vertingos už berniukus. Ir būtent šis įsitikinimas veda prie genocido lyties pagrindu, vaikžudystės ir lyčių disbalanso.

Organizacijos Life Action tyrėjai atskleidė šokiruojančią abortų lyties pagrindu realybę JAV ir Federacijos nusiteikimą padėti abortuoti vaisių vien dėl jo moteriškos lyties. Moters pasirinkimas pasidaryti abortą daro įtaką ne tik jos pačios gyvenimui. Šis pasirinkimas lemia, kad milijonai mergaičių visame pasaulyje praranda galimybę gimti. Jungtinių Tautų skaičiavimais, šiandien pasaulyje trūksta net 200 mln. mergaičių, kadangi jos buvo nužudytos, paliktos arba abortuotos vien dėl to, kad yra mergaitės. O jei ne lyties pagrindu atlikti abortai, tos mergaitės būtų buvusios kažkieno žmonos, dukros, geriausios draugės, seserys ir motinos.

šaltinis: liveaction.org
 

© 2017 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.