img

PER VĖLINES PRISIMINKIME TUOS, KURIE NETEKO TEISĖS GYVENTI DĖL ABORTŲ

Paskelbta: 

PER VĖLINES PRISIMINKIME TUOS, KURIE NETEKO TEISĖS GYVENTI DĖL ABORTŲ
Jau tampa tradicija dėl aborto negimusius kūdikius prisiminti tuo metu, kai prisimename ir kitus mus palikusius brangius žmones. Praėjusiais metais 4735 kūdikių gyvybė nutrūko aborto metu. Tiek vaikų neteko galimybės išvysti pasaulį, augti, mokytis, dirbti, o jų mamos neteko tūkstančių apkabinimų ir šypsenų…
 
Nors šiais metais neturime galimybės vykdyti akcijos „Renkuosi gyvybę“, kviečiame per Vėlines (Visų Šventųjų dieną) prisiminti negimusius kūdikius ir uždegti žvakutę už aborto metu žuvusį vaiką. Taip pat priminkime moterims, kurios ieško pagalbos, kad ji yra! Daugiau informacijos apie pagalbą nėštumo metu krizę patiriančioms moterims rasite čia.
 
Tikimės su Jumis akcijoje „Renkuosi gyvybę“ susitikti kitais metais, kai visą Lietuvą ir vėl kviesime būti neabejingais moterims ir jų kūdikiams.

© 2016 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.

1. PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ


 

Teikti kas mėnesinę paramą galite per savo

elektroninės bankininkystės sistemą -

sudarę periodinio mokėjimo sutartį.

 

 2. VIENKARTINĖ PARAMA

 

Įprasta vienkartinė parama bankiniu pavedimu

VšĮ Laisvos visuomenės institutas

K. Paco g. 4, Vilnius

J.a.kodas: 303081003

Sąskaitos nr.: LT417300010135577285

Bankas: Swedbank, AB, 73000, HABALT2

Paysera sąskaita:

EVP8310002518134 (LT283500010002518134)

3. 1.2 % NUO GPMKad ir kokiu būdu nuspręstumėte paremti LVI, džiaugtumėmės turėdami Jūsų kontaktus, kad galėtume Jums padėkoti, pakviesti į rėmėjams skirtus renginius. Laikydamiesi duomenų apsaugos reikalavimų, mes įsipareigojame niekam jų neatskleisti ir naudoti tik nurodytu pagrindu. Praneškite apie savo paramą el. paštu info(eta)laisvavisuomene.lt.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už išreikštą pasitikėjimą ir paramą.