img

Tarptautinės konferencijos apie „gender“, lytį ir švietimą atgarsiai

Tarptautinės konferencijos apie „gender“, lytį ir švietimą atgarsiai

Neseniai Madride vykusioje pirmojoje Europoje tarptautinėje konferencijoje apie biologinę lytį, gender ir švietimą aštuoni pranešėjai iš keturių šalių kalbėjo apie genderizmo ideologiją ir jos pasekmes žmonėms, visuomenei bei įstatymams.

Renginyje dalyvavo virš 250 dalyvių, kažkuriuo metu daugiau nei 5 tūkst. žmonių stebėjo pranešimus internetu.

Ši konferencija buvo pirmasis didelis visuomenės prieštaravimas totalitariniams LGBT įstatymams. Konferencija tapo riboženkliu, kadangi joje atskleisti pagrindiniai už genderizmo ideologijos slypintys melai, prieštaraujantys mokslui, biologijai, antropologinei tiesai apie žmogų.

Renginio pabaigoje buvo pristatytas Madrido pareiškimas dėl supratimo, pagarbos ir laisvės. Jį palaikė 53 organizacijos iš 17 valstybių. Užpildę šią formą, pareiškimui gali pritarti kiekvienas.

Tarptautinėje konferencijoje skaityti pranešimai:

  • Organizacijos CitizenGO  prezidento Ignacio Arsuaga pranešimas apie konferencijos surengimo motyvus bei tikslus;
  • Homoseksualios pedagogės ir aktyvistės Miriam Ben-Shalom pranešimas apie apie genderizmo nelogiškumą bei JAV moterų judėjimo prieš translytiškumo fenomeną sėkmę;
  • Rašytojo ir politologo Agustino Laje pranešimas apie gender ideologiją, naująją dešinę ir naująją kairę;
  • Teisininko Rubeno Navarro pranešimas apie gender įdeologijos skverbimąsi per teisės šaltinius (pavyzdžiui, Stambulo konvenciją);
  • Medikės, Amerikos pediatrų kolegijos prezidentės Michelle Cretella pranešimas apie lytį ir DNR;
  • Filosofijos, istorijos ir religijos daktaro Glenno Stantono pranešimas apie LGBT bendruomenės narių priėmimą;
  • Medikas, Amerikos pediatrų kolegijos nario Paulo Hruzo pranešimas apie lyties disforiją patiriančių vaikų gydymą;
  • Sociologės, lektorės ir rašytojos Gabriele Kuby pranešimas apie seksualinės revoliucijos pasekmes;
  • Buvusio transseksualo Walto Heyerio pranešimas apie tai, kaip nusprendė keisti lytį ir vėliau dėl to pasigailėjo bei suprato, kokia absurdiška ir nelogiška yra mintis, kad kas nors apskritai gali keisti lytį.

© 2018 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Informaciją, kurią skelbia VŠĮ „Laisvos visuomenės institutas” (LVI), galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ir kitur tik nepakeistą bei nurodant LVI kaip šaltinį. Bet kokius teksto, pavadinimo ar kitus LVI paskelbtos informacijos keitimus būtina suderinti info@laisvavisuomene.lt el. paštu ir gauti LVI sutikimą.